دوشنبه, ۱۵ دی ۱۳۹۹ ۲۰:۴۶ ۹۳
چچ
فراخوان ثبت‌نام خدمات فضایی عام‌المنفعه در حوزه روستایی

فراخوان ثبت‌نام خدمات فضایی عام‌المنفعه در حوزه روستایی

اشخاص یا کسب‌وکارهای خصوصی ارائه‌دهنده خدمات عام‌المنفعه در حوزه روستایی توسط معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، شناسایی و قدردانی خواهند شد...

اشخاص یا کسب‌وکارهای خصوصی ارئه‌دهنده خدمات عام‌المنفعه در حوزه روستایی توسط معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، شناسایی و قدردانی به عمل خواهد آمد.
‌‌
‎در این راستا دکتر هادی جلیلی، سرپرست اداره کل توسعه کسب‌وکارهای فضاپایه گفت: حسب نیاز اعلام شده از سوی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری مبنی بر شناسایی و تقدیر از اشخاص یا کسب و کارهای خصوصی ارائه‌دهنده خدمات عام‌المنفعه در حوزه روستایی، اداره کل توسعه کسب و کارهای فضاپایه سازمان فضایی ایران نسبت به شناسایی و معرفی کسب‌وکارهای فضاپایه که در راستای مسئولیت اجتماعی خود اقدام به ارایٔه خدمات عام‌المنفعه در حوزه روستایی نموده‌اند به ستاد برگزاری این همایش اقدام خواهد کرد.
‌‌
ایشان همچنین خاطر نشان کردند: با توجه به ارائه خدمات متنوع و بسیار کاربردی کسب‌وکارهای حوزه فضایی چه در جریان وقوع سیلاب و دیگر بلایای طبیعی و چه در زمینه ارائه مشاوره‌های تخصصی به کشاورزان به منظور افزایش بهره‌وری و مدیریت بهینه مزارع، کسب و کارهای این حوزه که در راستای مسئولیت اجتماعی خود به ارایٔه این گونه خدمات پرداخته‌اند، پس از ارزیابی اولیه به دبیرخانه همایش معرفی خواهند شد.
‌‌
‎متقاضیان می توانند فرم ثبت مشخصات و خدمات را جهت انجام ارزیابی حداکثر تا تاریخ 15 آبان ماه 1399 تکمیل و ارسال نمایند.

آدرس کوتاه شده: