دوشنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۱۷ ۵۷۹
چچ
فراخوان ثبت‌نام سلسله جلسات معرفی توانمندی‌ها

فراخوان ثبت‌نام سلسله جلسات معرفی توانمندی‌ها

اداره کل توسعه کسب‌وکارهای فضاپایه قصد دارد در راستای معرفی توانمندی‌های حوزه فضایی و شناسایی نیازمندی‌های سازمان‌های دولتی در این حوزه، سلسله جلساتی با حضور نمایندگان شرکت‌های نوپا و استارت‌آپ‌ها، با مدیران بخش‌های دولتی هر حوزه برگزار نماید.

اداره کل توسعه کسب‌وکارهای فضاپایه قصد دارد طی سلسله جلساتی با مدیران و مسئولان سازمان‌ها و نهادهای دولتی، توانمندی‌های کسب‌وکارهای حوزه فضایی را معرفی نماید.
در آستانه روز ملی فناوری فضایی، اداره کل توسعه کسب‌وکارهای در نظر دارد در سلسله جلساتی که با حضور نمایندگان استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا برگزار می‌شود، به معرفی توانمندی‌های بالفعل و بالقوه کسب‌وکارهای این حوزه توسط نمایندگان آنها بپردازد.
پس از ارائه توانمندی‌ها، نیازهای اولویت‌دار توسط مدیران مربوطه سازمان‌ها ارائه می‌شود و طی پرسش و پاسخ، اطلاعات تکمیلی اخذ خواهد شد. همچنین به منظور پیگیری و انجام هماهنگی‌های لازم برای اقدامات آتی، یک نفر به نمایندگی از کسب‌وکارها، مسئول پیگیری و انجام هماهنگی‌های لازم جهت دقیق‌تر شدن نیازها و ان‌شالله انعقاد قرارداد خواهد شد. در این فرآیند، نقش حمایتی و نظارتی سازمان فضایی همراه خواهد بود.
در گام اول در نظر است این جلسات به صورت حضوری (با تعداد محدود) و مجازی، برای حوزه‌های کشاورزی، محیط زیست، مدیریت شهری و مدیریت بحران برگزار شود. لذا از علاقه‌مندان برای حضور در این جلسات دعوت می‌شود از طریق فرم ثبت‎نام فراخوان مربوطه اقدام نمایند.آدرس کوتاه شده: