چهارشنبه, ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۵۶ ۳۸۹
چچ
شناسایی شتاب‌دهنده برای مرکز نوآوری (ساری)

شناسایی شتاب‌دهنده برای مرکز نوآوری (ساری)

سازمان فضایی ایران به منظور شناسایی و شتاب‌دهی به کسب‌وکارهای فضاپابه از شتاب‌دهنده‌ها یا فعالانی که به امر شتاب‌دهی و تاسیس شتاب‌دهنده‌ها علاقه‌مند هستند، دعوت به عمل می‌آورد تا با مراجعه به سایت سازمان فضایی نسبت به ثبت مشخصات و شرح خدمات خود در این فراخوان اقدام نمایند...

سازمان فضایی ایران به منظور شناسایی و شتاب‌دهی به کسب‌وکارهای فضاپابه از شتاب‌دهنده‌ها یا فعالانی که به امر شتاب‌دهی و تاسیس شتاب‌دهنده‌ها علاقه‌مند هستند دعوت به عمل می‌آورد تا با مراجعه به سایت سازمان فضایی نسبت به ثبت مشخصات و شرح خدمات خود در این فراخوان اقدام نمایند.

در این راستا سازمان فضایی ایران به منظور ایفای نقش و رسالت خود از شرکت‌کنندگان در این فراخوان از طریق مشاوره و کمک به برگزاری رویدادهای مرتبط حمایت می‌نماید.

از ویژگی‌های این طرح به 650 متر زمین که به صورت تجهیز شده به منظور رشد کسب‌وکارها، در اختیار شتاب‌دهنده‌ها قرار می‌گیرد نیز می‌توان اشاره کرد. لازم به ذکر است تا 2 سال بدون اخذ اجاره بها موظف به شناسایی و شتاب‌دهی کسب‌وکارهای این حوزه در شهر و استان مربوطه می‌باشند.

در صورت عدم تجهیز مرکز، وام تسهیلات با حداقل 50 درصد ریسک بازپرداخت پرداخت می‌گردد. همچنین ارائه تسهیلات برای تجهیز مرکز و تضمین حداقل 50 درصد ریسک شتاب‌دهنده در بازپرداخت تسهیلات اخذ شده، از دیگر حمایت‌های سازمان می‌باشد.


آدرس کوتاه شده: