شنبه, ۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۹:۵۴ ۱۸۹
طبقه بندی: اخبار
چچ
نوزدهمین فستیوال نوآوری‌های صنعت کشاورزی

نوزدهمین فستیوال نوآوری‌های صنعت کشاورزی

نوزدهمین فستیوال تخصصی ارائه نوآوری در صنعت کشاورزی همزمان با هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران (agricultech) در تاریخ 19 دی‌ماه سال جاری برگزار می‌گردد


نام رویداد: نوزدهمین فستیوال نوآوری‌های صنعت کشاورزی
موضوع: ارائه نوآوری در صنعت کشاورزی همزمان با هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران
شروع: 19 دی 1398
زمان: 16 الی 18
مکان: تهران - مجتمع نمایشگاهی گفتگو - سالن همایش بهارستان

نوزدهمین فستیوال تخصصی ارائه نوآوری در صنعت کشاورزی همزمان با هفتمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران (agricultech) در تاریخ 19 دی‌ماه سال جاری برگزار می‌گردد. در این رویداد تجاری که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری همراه است، فناوران و استارت‌آپ‌ها در سه بخش زیر امکان حضور دارند:
نهاده‌های کشاورزی
ماشین‌آلات و دستگاه‌ها مرتبط با نهاده‌های کشاورزی
کسب‌وکارهای نوین
این فستیوال تخصصی به منظور تجاری‌سازی نوآوری‌های حوزه نهاده‌های کشاورزی، با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان این حوزه برگزار می‌شود. طرح‌های حائز شرایط، پس از طی فرآیند ارزیابی و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان رویداد ارائه شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات B2B فراهم می‌شود.
طی رایزنی انجام شده با ستاد برگزاری نمایشگاه، طرح‌های برتر می‌توانند با تخفیف 75 درصدی درپاویون استارت‌آپ‌های نمایشگاه حضور یابند.
مخترعان، فناوران و استارت‌آپ‌هایی که تمایل به حضور در این فستیوال را دارند، مقتضی است فرم‌ ثبت‌نام را از سایت techmart.ir دریافت و پس از تکمیل حداکثر تا 10 دی 98 به آدرس پست الکترونیک agicultechtechmart.ir ارسال نمایند.
سرمایه‌گذاران، تولیدکننده‌گان و علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای ثبت‌نام به نشانی www.techmart.ir مراجعه و یا با شماره‌ی 28428709 -021 ، شرکت نورآتیه ساز البرز، تماس حاصل نمایند.
آدرس کوتاه شده: