چهارشنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۹:۵۹ ۱۰۷
طبقه بندی: اخبار
چچ
وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات

وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات

کسب‌و‌کارهای نوپا و شرکت‌ها براساس مدل کسب‌وکار نو شکل می‌گیرند پس باید به آنها فرصت داد تا ایده خود را برای مدت محدودی و در سقف محدود به آزمون بگذارند

با توجه به شرایط جاری کشور و اهمیت توسعه اقتصادی و افزایش اشتغال در حوزه ICT‌ مقرر گردید: به منظور حمایت از سرمایه‌گذاری در توسعه و ارتقای کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، توسعه وارتقای سطح فناوری و کیفیت تولیدات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری صدور کالاها و خدمات فنی و مهندسی، ایجاد کارور (اپراتور) های ارائه‌کننده خدمات الکترونیکی در کلیه زیر بخش‌ها، حمایت از طرح (پروژه) های تحقیقاتی منتهی به تولید نمونه صنعتی یا تولیدات آزمایشگاهی، آموزشی، توسعه ای اشتغال‌آفرین و کمک به نهاد‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر در قلمرو ارتباطات و فناوری اطلاعات، تسهیلات ویژه‌ای به متقاضیان واجدالشرایط پرداخت می‌گردد. وام وجوه اداره شده، یارانه‌ای است که در راستای تحقق اهداف برنامه‌های توسعه کشور با کاهش سود در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد و در این راستا وزارت ارتباطات فراخوانی از این وجوه را اعلام کرده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از طرح‌های ارائه شده، به سایت www.irankarfa.ir مراجعه فرمایید.
شرکت‌هایی که قرارداد مورد تایید سازمان فضایی داشته باشند می‌توانند از تسهیلات وام وجوه اداره شده استفاده نمایند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 23342-021 داخلی 190 تماس حاصل فرمایید.
آدرس کوتاه شده: