شنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۷ ۲۰۸
طبقه بندی: اخبار
چچ
استارت آپ سما، میهمان این هفته یکشنبه های استارت آپی

استارت آپ سما، میهمان این هفته یکشنبه های استارت آپی

گروه سما (سامانه‌ی مکان‌یابی ایران) یک گروه دانشجویی متشکل از هفت عضو از دانشجویان رشته مهندسی هوافضا دانشگاه علم و صنعت ایران است.

گروه سما (سامانه‌ی مکان‌یابی ایران) یا (Iranian Positioning System-IPS) یک گروه دانشجویی متشکل از هفت عضو از دانشجویان رشته مهندسی هوافضا-گرایش فناوری ماهواره و مهندسی هوافضا-گرایش سازه دانشگاه علم و صنعت ایران است که اعضای آن با توجه به علاقه‌مندی خود تصمیم به شرکت در مسابقه منظومه گرفتند و منجر به ایجاد یک استارت‌آپ به همین نام یعنی سما شد. هدف این استارت‌آپ، طراحی بهینه یک منظومه ماهواره ناوبری ایرانی برای مقاصد خاص و عمومی در گام اول با پوشش منطقه غرب آسیا با مرکزیت ایران و در گام بعد ایجاد یک منظومه جهانی ناوبری ایرانی در مدار لئو با ارتفاع 800 – 850 کیلومتری است.

اعضای تیم سما: آقایان و خانم‌ها محمدحسین نعمتی، علیرضا اسلامی، محمدهادی موسی‌خانی، عرفان شکورزاده، داوود عنایتی، سارا رستاخیز و فائزه اکبری.

برای آشنایی بیشتر با استارت‌آپ سما و طرح‌شان در روز یکشنبه ساعت 10 تا 12 با ما همراه باشید. برای اطلاعات بیشتر به سایت http://live809.videocake.ir مراجعه فرمایید.

آدرس کوتاه شده: