شنبه, ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۱۲ ۱۷۹
طبقه بندی: اخبار
چچ
تولید ویژه برنامه‌های تلویزیونی اختصاصی حوزه فضایی

با هدف حمایت و معرفی کسب و کارهای فضاپایه برنامه‌ریزی می شود:

تولید ویژه برنامه‌های تلویزیونی اختصاصی حوزه فضایی

موضوع معرفی کسب کارهای فضاپایه به عنوان یکی از موضوعات محوری برنامه‌های علمی ترویجی سازمان فضایی ایران مد نظر قرار داده شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فضایی ایران، دکتر هادی جلیلی، سرپرست اداره کل توسعه کسب و کارهای فضاپایه با بیان این نکته که موضوع فناوری فضایی و کسب کارهای فضاپایه به عنوان یکی از موضوعات محوری برنامه‌های علمی ترویجی سازمان فضایی در نظر گرفته شده است گفت: طبق هماهنگی بعمل آمده با دیگر نهادها و موسسات، ویژه برنامه‌هایی مختص معرفی و بازاریابی برای کسب و کارهای فضایی تولید خواهد شد.

سرپرست اداره کل توسعه کسب و کارهای فضاپایه ضمن تشکر از همراهی و مساعدت اکوسیستم کارآفرینی کشور برای کمک به رشد و توسعه کسب و کارهای فضاپایه افزود: مطابق هماهنگی صورت گرفته با نهادهای کارآفرینی، ویژه برنامه‌های تلویزیونی با هدف معرفی کسب و کارهای فضاپایه، تحریک بازار و افزایش تقاضا برای دریافت خدمات این کسب و کارها تولید خواهند شد که در این برنامه‌ها تلاش خواهد شد از حضور داوران تخصصی حوزه فضایی استفاده شود و شاهد تولید ویژه برنامه خاص «حوزه فضایی» باشیم.

وی خاطرنشان کرد: این اقدام ضمن معرفی بیشتر کسب و کارهای فضاپایه به مخاطبین و بیان نقش فناوری فضایی در بهبود کیفیت زندگی مردم و ارتقا بهره‌وری، کمک ویژه‌ای به جذب سرمایه‌گذاری برای رشد و ارتقا کسب و کارهای حوزه فضایی خواهد بود.

لازم به ذکر است به زودی لینک ثبت‌نام متقاضیان جهت ارزیابی و معرفی به این برنامه‌ها، بر روی وب سایت سازمان فضایی ایران فعال و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

آدرس کوتاه شده: