شنبه, ۲۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ۱۰۰
طبقه بندی: اخبار
چچ
یکشنبه‌های استارت‌آپی (10): گروه نرم‌افزاری تپش

یکشنبه‌های استارت‌آپی (10): گروه نرم‌افزاری تپش

گروه نرم‌افزاری تپش با بیش از 15 سال سابقه، آماده پیاده‌سازی و طراحی سامانه‌‌های تخصصی بر روی پلتفرم این گروه با نام Riira است. پلتفرم Riira با استفاده از کلان داده‌ها، داده‌های ماهواره‌ای و هوش مصنوعی سامانه‌های هوشمند جهت مدیریت منابع و مدیریت بحران ...

گروه نرم‌افزاری تپش با بیش از 15 سال سابقه، آماده پیاده‌سازی و طراحی سامانه‌‌های تخصصی بر روی پلتفرم این گروه با نام Riira است. پلتفرم Riira با استفاده از کلان داده‌ها، داده‌های ماهواره‌ای و هوش مصنوعی سامانه‌های هوشمند جهت مدیریت منابع و مدیریت بحران با توجه به نوع سازمان هدف طراحی می‌نماید. در حال حاضر، سامانه‌های مدیریت بحران، مدیریت منابع، هشدار سیل، هشدار ریزگرد، مدیریت بحران Covid-19، پایش داده‌های ماهواره‌ای با بیش از 400 محصول ماهواره‌ای، هشدار آتش‌سوزی، گردشگری و سرمایه‌گذاری، مسیریاب‌های تخصصی سازمان‌ها و سامانه نظارت تصویری و واقعیت مجازی بر روی این پلتفرم فعال می‌باشند.

برای مشاهده جلسه لایو (زنده) گروه نرم‌افزاری تپش از سلسله برنامه‌های یکشنبه‌های استارت‌آپی سازمان فضایی ایران، روز یکشنبه 1399/09/30 از ساعت 14:00 تا 15:00 به سایت live149.videocake.ir مراجعه فرمایید.

آدرس کوتاه شده: