شنبه, ۰۶ دی ۱۳۹۹ ۰۷:۳۰ ۴۴
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
نظارت بر اماکن و میراث فرهنگی با استفاده از سرویس  ArTeK

نظارت بر اماکن و میراث فرهنگی با استفاده از سرویس ArTeK

سرویس ArTeK خدمات پیشرفته‌ای را در جهت حفظ و نگهداری از منابع و میراث فرهنگی CP (Cultural Property) ارائه می‌دهد. این سرویس امروزه به عنوان ابزاری پیشرفته، با هدف پشتیبانی از میراث فرهنگی و موسسات حفظ و نگهداری از این آثار، خدمات قابل توجهی ارائه می‌دهد.

شرکت: NAIS
بنیان‌گذار: Antonio Montelone
مکان: ایتالیا
حوزه فعالیت: میراث فرهنگی
وب‌سایت: www.nais-solutions.it


سرویس ArTeK خدمات پیشرفته‌ای را در جهت حفظ و نگهداری از منابع و میراث فرهنگی (Cultural Property) ارائه می‌دهد. این سرویس امروزه به عنوان ابزاری پیشرفته، با هدف پشتیبانی از میراث فرهنگی و موسسات حفظ و نگهداری از این آثار، خدمات زیر را ارائه می‌دهد:
۱- استفاده از یک شبکه نظارتی و مانیتورینگ برای مکان‌هایی که در اثر عوامل محیطی (طبیعی و انسانی) مورد تهدید قرار گرفته‌اند و نیازمند نظارت و کنترل ویژه‌ای هستند.
۲- مدیریت بازدیدکنندگان اماکن فرهنگی، از طریق مکانیزم‌های نظارتی پیشرفته.
۳- شناسایی و ارزیابی خطرات زیست‌محیطی که می‌تواند تاثیر منفی زیادی بر آثار فرهنگی داشته باشد.
مسئولان حفاظت و نگهداری از میراث فرهنگی، به منظور شناسایی تغییرات و ناهنجاری‌های موجود در مکان‌ها، تعیین خسارت در صورت بروز بلایای طبیعی و انسانی، همکاری و مدیریت جغرافیایی داده‌ها و اطلاعات، نظارت دقیق در هنگام وقوع شرایط بحرانی، تجزیه و تحلیل حرکت بازدیدکنندگان در داخل مکان‌ها و ... نیازمند ArTeK می‌باشند.
بازدیدکنندگان نیز به منظور افزایش اطلاعات خود در هنگام بازدید از اماکن فرهنگی، با استفاده از خدمات ArTeK می‌توانند به اطلاعات جغرافیایی آن مکان نیز دست پیدا کنند.

آدرس کوتاه شده: