شنبه, ۰۶ دی ۱۳۹۹ ۰۷:۳۵ ۵۴
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
تولید با کیفیت محصولات کشاورزی با سیستم ASAP

تولید با کیفیت محصولات کشاورزی با سیستم ASAP

سرویس ASAP-DP با هدف حل مشکلات فعلی بسیاری از کاربران و مشتریان مربوط به بخش‌های مختلف کشاورزی، خدماتی در جهت تولید با کیفیت مواد غذایی، پیش‌بینی خشکسالی مزارع کشاورزی و تخمین و ارزیابی میزان محصول برداشتی را ارائه می‌دهد...

شرکت: ASAP-DP
بنیان‌گذار: Martina Gatkowska
مکان: لهستان
حوزه فعالیت: کشاورزی
وب‌سایت: asapigik.edu.pl


سرویس ASAP-DP با هدف حل مشکلات فعلی بسیاری از کاربران و مشتریان مربوط به بخش‌های مختلف کشاورزی، خدماتی در جهت تولید با کیفیت مواد غذایی، پیش‌بینی خشکسالی مزارع کشاورزی و تخمین و ارزیابی میزان محصول برداشتی را ارائه می‌دهد. این امر با پردازش چندین پایگاه داده فضایی (تصاویر ماهواره‌ای با وضوح بالا و پایین نوری و ماکروویوی)، هوایی و از طریق مشاهدات زمینی، اطلاعات را جمع‌آوری نموده و در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این نقشه‌ها همچنین یک نمودار از مقدار شاخص (NDVI) را در یک بازه زمانی مشخص و پیش‌بینی وضعیت آب و هوایی را ارائه می‌دهند.

کاربران این کسب و کار فضایی در یکی از ۴ دسته زیر قرار می‌گیرند:
۱- بخش تولید مواد غذایی مانند کشاورزان و شرکت‌های تولیدکننده مواد غذایی.
۲- سازمان‌های دولتی ناظر بر بازار محصولات کشاورزی.
۳- تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان کود و تجهیزات کشاورزی.
۴- شرکت‌های بیمه و مشاوره.

خدمات ASAP به دو صورت رایگان و قابل شارژ عرضه می‌گردد. خدمات رایگان در اختیار تمامی کاربران و علاقه‌مندان وب‌سایت Farmer.pl قرار می‌گیرد و خدمات قابل شارژ نظیر نقشه وضعیت محصول بر اساس داده‌های ماهواره Sentinel 2، میزان آب مصرفی برای هریک از محصولات زراعی و زمین‌های که به دلیل مشکلات بوجود آمده، به مدیریت و نگهداری بیشتری احتیاج دارند، از طریق اپلیکیشن تلفن‌های همراه به مشتریان ارائه می‌گردد. با در اختیار داشتن چنین اطلاعاتی، کشاورزان قادر خواهند بود تا وضعیت محصولاتشان را در آسیب‌پذیرترین نقاط، کنترل کنند.

آدرس کوتاه شده: