شنبه, ۰۶ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۴۹ ۴۶
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
Balmon و نظارت بر کیفیت سواحل و آب دریای بالتیک

Balmon و نظارت بر کیفیت سواحل و آب دریای بالتیک

پروژه BALMON با هدف ارزیابی دقیق از فناوری‌ها، خدمات و پشتیبانی فعالیت‌هایی که بر کیفیت آب و سواحل دریای بالکان نظارت دارد، بوجود آمده است. این سرویس یک راه‌حل یکپارچه برای جمع‌آوری، پردازش و مدیریت داده‌هایی که از مشاهدات زمین بدست آمده را در منطقه دریایی بالتیک ارائه می‌دهد...

نام پروژه: BALMON
مدیر پروژه: Matti Anttila
مکان: فنلاند
سال تشکیل: 2014
حوزه فعالیت: محیط‌زیست و منابع طبیعی
سرمایه‌گذار: آژانس فضایی اروپا (ESA)
سایت: www.ssf.fi


پروژه BALMON با هدف ارزیابی دقیق از فناوری‌ها، خدمات و پشتیبانی فعالیت‌هایی که بر کیفیت آب و سواحل دریای بالکان نظارت دارد، بوجود آمده. این سرویس یک راه‌حل یکپارچه برای جمع‌آوری، پردازش و مدیریت داده‌هایی که از مشاهدات زمین بدست آمده را در منطقه دریایی بالتیک ارائه می‌دهد. اهداف پروژه BALMON ارزش برافزوده‌ای را به سازمان‌ها و شرکت‌های ذیربط ارائه می‌دهد. کاربران این سرویس، سازمان‌هایی مانند، سازمان آب و فاضلاب، شرکت‌های لایروبی، بنادر و کشتیرانی، ماهیگیران و ... می‌باشند.
این سرویس، با پیمایش ماهواره‌ای (SatNav) و با بهره‌گیری از فن‌آوری GPS همه اندازه‌گیری‌ها را در محل مورد نظر انجام می‌دهد تا با استفاده از این فن‌آوری، دانش بهتری در مورد موقعیت مکانی را به کاربران ارائه دهد. همچنین با استفاده از داده‌های (EO (Earth Observation طیف وسیعی از پارامترهای مربوط به کیفیت آب استخراج شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند. علاوه بر این، به کشتی‌ها و شناورهای هوشمند این امکان را می‌دهد تا برای انتقال اطلاعات خود، از ارتباطات ماهواره‌ای استفاده کنند.

آدرس کوتاه شده: