شنبه, ۰۶ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۵۳ ۵۹
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
برنامه‌ی واقعیت مجازی CapeOutdoors

برنامه‌ی واقعیت مجازی CapeOutdoors

در سال ۲۰۱۵، نزدبک به ۹ میلیون نفر گردشگر به آفریقای جنوبی سفر کردند تا از پارک‌های ملی این کشور دیدن کنند. CapeOutdoors3d با طراحی یک برنامه واقعیت مجازی ۳ بعدی تحت وب و تلفن همراه، گردشگران را قادر می‌سازد تا از این سامانه به منظور برنامه‌ریزی فعالیت‌های خود، قبل و حین سفر استفاده کنند...

شرکت: Cape Outdoors
بنیان‌گذار: Jonas Franke
مکان: آلمان
سال تسکیل:2017
حوزه فعالیت: گردشگری، محیط‌زیست و منابع طبیعی
سایت: www.rssgmbh.de


در سال ۲۰۱۵، نزدبک به ۹ میلیون نفر گردشگر به آفریقای جنوبی سفر کردند تا از پارک‌های ملی این کشور دیدن کنند. CapeOutdoors3d با طراحی یک برنامه واقعیت مجازی ۳ بعدی تحت وب و تلفن همراه، گردشگران را قادر می‌سازد تا از این سامانه به منظور برنامه‌ریزی فعالیت‌های خود، قبل و حین سفر استفاده کنند. این برنامه نه تنها یک چشم‌انداز واقعی از مقصد گردشگران به آنها ارائه می‌دهد، بلکه یک ناوبری استثنائی و موقعیت‌یاب پیشرفته نیز در اختیار کاربران و گردشگران قرار می‌دهد. اطلاعاتی نظیر: مناطق تعیین شده برای دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی، جاذبه‌های گردشگری، اطلاعاتی در مورد آب و هوا و ارائه خدماتی جهت بهبود ایمنی گردشگران از دیگر قابلیت‌های این برنامه می‌باشد. قسمتی از این برنامه نیز به منظور پشتیبانی و حراست از مناطق محافظت شده، جهت در امان ماندن از خطراتی همچون آتش سوزی طراحی شده است. واحدهای آتش‌نشانی با استفاده از نقشه‌های به روزی که توسط Sentinel2 در اختیارشان قرار می‌گیرد، اقدامات لازم را انجام می‌دهند.
کاربران این سرویس شامل ۲ گروه می‌باشند: صنعت گردشگری و مدیریت مناطق حفاظت شده. این سرویس با ترکیب داده‌های Copernicus به منظور ترسیم نقشه‌های سه بعدی و تصاویرSentinel2 جهت تجسم فضای ۳ بعدی، که از مشاهدات زمین (EO) و ناوبری فضایی بدست می‌آید، نقشه‌هایی برای تعیین وضعیت و میزان حجم آتش‌سوزی در مناطقی از پارک‌های ملی که خطر آتش‌سوزی تهدیدشان می‌کند، خدماتی را ارائه می‌دهد.


آدرس کوتاه شده: