شنبه, ۰۶ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۱۲ ۵۸
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
Earth Rider و آگاهی محیطی و فضایی

Earth Rider و آگاهی محیطی و فضایی

مفهوم Earth Rider که توسط Space Synapse Systems Ltd طراحی و ساخته شده است، تلاش برای آموزش، روشن‌سازی، و تعامل با کاربران نهایی با موضوعات آگاهی محیطی و فضایی می‌باشد...

پروژه: Earth Rider
شرکت: Space Synapse System LTD
بنیان‌گذار: Anna Hill
مکان: انگلستان
سال تشکیل: 2014
حوزه فعالیت: محیط‌زیست، منابع طبیعی و جنگلداری
‌سایت: www.spacesynapse.com


مفهوم Earth Rider که توسط Space Synapse Systems Ltd طراحی و ساخته شده است، تلاش برای آموزش، روشن‌سازی، و تعامل با کاربران نهایی با موضوعات آگاهی محیطی و فضایی می‌باشد. جنبه‌های متعددی در پروژه EarthRider وجود دارد که شناسایی شده‌اند و هر کدام می‌توانند فرصت‌های بازاریابی قابل‌توجهی را ارائه دهند. هدف این پروژه، "آوردن فضا به زمین" می‌باشد که تجربه فضایی را با جمعیت زیادی از کاربران به اشتراک می‌گذارد.

Space Synapse به دنبال ایجاد توسعه یک جریان پایدار درآمدزا با تمرکز بر مجموعه‌ای از برنامه‌های planetarium، فضای آنلاین و آگاهی از محیط‌زیست برای اکتشاف فضایی مبتنی بر یادگیری الکترونیکی و همچنین بسته جامع پشتیبانی آموزشی با هدف برنامه (STEM (Science Technology Engineering and Maths، می‌باشد.

چشم‌انداز Earth Rider ایجاد یک برنامه الهام‌بخش از آموزش فضایی و ارائه خدمات آگاهی از فضا می‌باشد که تجربه کاوش در فضا را به عموم مردم و به ویژه به دانش‌آموزان منتقل می‌کند.

کاربران این سرویس را مراکز علمی، توسعه‌دهندگان برنامه‌های درسی و مشتاقان فضا و مخاطبان عمومی تشکیل می‌دهند. همچنین محتوای چند رسانه‌ای Earth Rider از دارایی‌های فضایی و همکاری با دفتر پرواز فضایی انسانی ESA در خصوص تجربه فضانوردی انسان، همکاری با فضانوردان و برنامه ایکاروس در ارتباط با مشاهده زمین و آگاهی از تغییرات آب و هوا و تحقیقات Microgravity و همکاری با ISS در پروژه‌های ICARUS و NightPod ساخته شده است. این عناصر یک سرویس تاثیرگذار یکپارچه با انتشار همزمان محتوای باکیفیت را به همراه می‌آورند.

آدرس کوتاه شده: