شنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ۱۷۶
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
استارت‌آپ کشت‌یار، بیشتر بدانیم و بهتر بکاریم ...

استارت‌آپ کشت‌یار، بیشتر بدانیم و بهتر بکاریم ...

کشتیار یک دستیار هوشمند برای زمین‌های کشاورزی است که با استفاده ازتصاویر ماهواره‌ای در کنار دانش کشاورزی، راهکارهایی برای افزایش تولید محصولات کشاورزی ارائه می‌دهد...

شرکت: کشت‌یار
بنیان‌گذار: سارا میرشکاری
سال تشکیل: 1396
سال دانش‌بنیانی: 1399
کارمندان: 8
مکان: تهران - ایران
حوزه فعالیت: کشاورزی
زیر حوزه: پایش سلامت و میزان رشد گیاهان
سایت: www.keshtyaar.ir


بیشتر بدانیم، بهتر بکاریم ...
کشتیار یک دستیار هوشمند برای زمین‌های کشاورزی است که با استفاده ازتصاویر ماهواره‌ای در کنار دانش کشاورزی، راهکارهایی برای افزایش تولید محصولات کشاورزی ارائه می‌دهد. کشت‌یار پلی است میان فناوری و کشاورزان که تلاش می‌کند به روزترین فناوری‌ها را برای مدیریت مزارع کشاورزی به خدمت بگیرد. اصلی‌ترین کار کشت‌یار نظارت ماهواره‌ای بر سلامت و رشد گیاه است. کشاورزان با مشخص کردن محل زمین کشاورزی می‌توانند توسط کشت‌یار بر زمین خود نظارت داشته باشند و مناطقی را که در آن مشکلی وجود دارد یا رشد محصول غیر معمول است در کمترین زمان شناسایی کنند.

استارت‌آپ کشت‌یار از تابستان 98 وارد مرکز نوآوری ایران‌زمین شد و با حمایت این مرکز کارش را آغاز نمود. کشت‌یار در دوران فعالیت خود تا به امروز موفق به پایش و مدیریت بیش از 16 هکتار زمین کشاورزی با محصولاتی نظیر ذرت، گندم، جو و پسته شده است. کشت‌یار در هشتمین جشنواره ملی فاوا به عنوان یکی از سه استارت‌آپ فضاپایه مورد تقدیر قرار گرفت. همچنین این استارت‌آپ در تیر ماه 99 موفق به اخذ تائیدیه دانش‌بنیانی شد و به گروه شرکت‌‌های دانش‌بنیان پیوست.

آدرس کوتاه شده: