شنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۰۲ ۱۱
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
‌سرویس COMO خدمات کنترل از راه دور

‌سرویس COMO خدمات کنترل از راه دور

سرویس COMO به بیماران این امکان را می‌دهد که در خانه بمانند تا پزشکان در بیمارستان، آنها را از راه دور مورد بررسی قرار دهند...

سرویس: COMO
شرکت: Vexatec
بنیان‌گذار: Salvatore Gandolfo
سال تشکیل: 2020
کارمندان: 18
مکان: سوئیس
حوزه فعالیت: شهرهای هوشمند
زیرحوزه:پایش بیماران مبتلا به کرونا
سایت: www.vexatec.com


‌سرویس COMO مخفف (COronavirus MOnitoring) خدماتی را به منظور نظارت بر کنترل از راه دور بیمارانی که به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند، ارائه می‌دهد. این سرویس به بیماران این امکان را می‌دهد که در خانه بمانند تا پزشکان در بیمارستان، آنها را از راه دور مورد بررسی قرار دهند. هدف از این کار، بستری شدن بیماران مبتلا به بیماری‌های قلبی - عروقی و تنفسی در خانه و به حداقل رساندن مراجعه به بیمارستان می‌باشند.
‌‌
این سرویس، وضعیت ضربان قلب، میزان تنفس و دمای پوست بدن را بطور منظم از طریق کمربندی از سنسورهای پوشیدنی، نظارت می‌کند. اندازه‌گیری‌های فیزیولوژیکی از طریق بلوتوث به تلفن همراه بیمار ارسال می‌شود و قبل از بارگذاری در بستری که در آن ارایٔه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند سلامت بیماران را از راه دور کنترل نمایند، با داده‌های ارجاع شده جغرافیایی جمع‌آوری می‌شود. این سرویس با فراهم آوردن ابزاری برای شناسایی مناطق پر خطر، با برجسته‌سازی جمعیت بیماران، از شیوع بیشتر ویروس کرونا جلوگیری می‌نماید.

آدرس کوتاه شده: