شنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۴۸ ۶۳
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
سرویس Orbitaleye و شناسایی تغییرات زمین مربوط به فرونشست، فرسایش، رانش زمین

سرویس Orbitaleye و شناسایی تغییرات زمین مربوط به فرونشست، فرسایش، رانش زمین

شناسایی تغییرات در زمین مربوط به فرونشست، فرسایش، رانش زمین و فعالیت‌های انسانی می‌تواند بر یکپارچگی خطوط لوله انتقال نفت تأثیر بگذارد...

سرویس: Orbitaleye
بنیان‌گذار: Jan Ridder
سال تشکیل: 2016
کارمندان: 8
مکان: هلند
حوزه فعالیت: انرژی
زیرحوزه:پایش خطوط انتقال نفت
سایت: www.orbilateye.nl


شناسایی تغییرات در زمین مربوط به فرونشست، فرسایش، رانش زمین و فعالیت‌های انسانی می‌تواند بر یکپارچگی خطوط لوله انتقال نفت تأثیر بگذارد. اهداف این شرکت، توسعه، ادغام، اعتبارسنجی و بهره‌برداری از یک سرویس پشتیبانی نظارتی بر خطوط انتقال نفت می‌باشد. این شرکت با ادغام سرویس‌ها و فناوری‌های فضایی (SatEO،SatNav ،SatCom) با سیستم‌های زمینی، بهبود در نظم و اثربخشی عملیات نظارت و بازرسی، افزایش ایمنی و کاهش هزینه‌های عملیاتی اپراتورهای خط لوله را مورد هدف قرار داده است.
‌‌‌
نظارت بر وضعیت سلامت خطوط لوله با اندازه‌گیری سنسورهای درجا نصب شده در امتداد زیرساخت خطوط لوله و از طریق امکان دادن به اپراتورها برای ثبت شواهد تصویری از تهدیدهای مشاهده شده، امکان‌پذیر می‌باشد. مکان دقیق اندازه‌گیری‌ها و شواهد بصری جمع‌آوری شده به لطف یک تلفن همراه برچسب‌گذاری می‌شود و از طریق لینک ارتباطی ماهواره‌ای، اطلاعات به مرکز پردازش این سرویس منتقل می‌شود تا به لطف پیمایش GNSS، نقشه‌ای از مکان دقیق تهدیدهای اطراف خطوط انتقال نفت به اپراتورها ارائه شود.

آدرس کوتاه شده: