چهارشنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ۲۳
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
کنترل قلمرو برای جلوگیری از سو استفاده با iDispute

کنترل قلمرو برای جلوگیری از سو استفاده با iDispute

iDispute اطلاعات موجود در تصاویر EO را از طریق یک رابط منحصر به فرد، انعطاف‌پذیر و آسان برای استفاده برنامه‌های وب، برای مشتریان داده‌های ماهواره‌ای فراهم می‌کند...

سرویس: iDispute
شرکت: Penta Technology
بنیان‌گذار: Vincenzo Vechio
سال تشکیل: 2018
کارمندان: 12
مکان: ایتالیا
حوزه فعالیت: شهرهای هوشمند
زیرحوزه: تغییر کاربری و تعرضات ارضی
سایت: www.pentatechnology.it


کنترل قلمرو، برای جلوگیری از سو استفاده و فعالیت‌های غیرقانونی، یکی از مسیٔولیت‌های مهم شهرداری‌ها می‌باشد. سرویس IDiSPUTEقصد دارد شهرداری‌ها و مقامات محلی را برای شناسایی خطرات، مانند توسعه ساختمان‌های غیر قانونی برای مردم از طریق استفاده از اطلاعات به‌دست‌آمده از ماهواره‌های مشاهده زمین و استفاده از الگوریتم‌هایی براساس Deep Learning و هوش مصنوعی ارایٔه نماید. با توجه به مدل تجاری پیش‌بینی شده، تمام کشورهای اروپایی کشورهای هدف خواهند بود و در چند سال آینده این دامنه را به چشم‌انداز جهانی گسترش می‌دهند.
‌‌‌
iDispute اطلاعات موجود در تصاویر EO را از طریق یک رابط منحصر به فرد، انعطاف‌پذیر و آسان برای استفاده برنامه‌های وب، برای مشتریان داده‌های ماهواره‌ای فراهم می‌کند. این سرویس با یک مدل تجاری مبتنی بر تبدیل پیکسل‌ها به اطلاعات برای کاربر نهایی، صرفه‌جویی قابل توجهی را به ارمغان آورده است. همچنین در دسترس بودن، تفسیرپذیری و بهره‌برداری از داده‌ها که به معنای داده‌های بیشتر و با کیفیت بالاتر است، از دیگر خدمات ارایٔه شده توسط این سرویس می‌باشد.

آدرس کوتاه شده: