دوشنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۹:۴۰ ۱۹۸
طبقه بندی: اخبار
چچ
معرفی توانمندی‌های حوزه فضایی و شناسایی نیازمندی‌های سازمان‌های دولتی

معرفی توانمندی‌های حوزه فضایی و شناسایی نیازمندی‌های سازمان‌های دولتی

معرفی توانمندی‌های کسب‌وکارهای حوزه فضایی با مدیران و مسئولان سازمان‌ها و نهادهای دولتی ...

اداره کل توسعه کسب‌وکارهای فضاپایه قصد دارد طی سلسله جلساتی با مدیران و مسئولان سازمان‌ها و نهادهای دولتی، توانمندی‌های کسب‌وکارهای حوزه فضایی را معرفی نماید.
در آستانه روز ملی فناوری فضایی سرپرست اداره کل توسعه کسب‌وکارهای فضاپایه گفت: در این سلسله جلسات که با حضور نمایندگان استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا برگزار می‌شود، معرفی توانمندی‌های بالفعل و بالقوه کسب‌وکارهای این حوزه توسط نمایندگان آنها ارائه خواهد شد.
دکتر جلیلی ادامه داد: پس از ارائه توانمندی‌ها، نیازهای اولویت‌دار توسط مدیران مربوطه سازمان‌ها ارائه می‌شود و طی پرسش و پاسخ، اطلاعات تکمیلی اخذ خواهد شد. به منظور پیگیری و انجام هماهنگی‌های لازم برای اقدامات آتی، یک نفر به نمایندگی از کسب‌وکارها، مسئول پیگیری و انجام هماهنگی‌های لازم جهت دقیق‌تر شدن نیازها و ان‌شالله انعقاد قرارداد خواهد شد. در این فرآیند، نقش حمایتی و نظارتی سازمان فضایی همراه خواهد بود.
وی همچنین افزود: در گام اول در نظر است این جلسات به صورت حضوری (با تعداد محدود) و مجازی، برای حوزه‌های کشاورزی، محیط زیست، مدیریت شهری و مدیریت بحران برگزار شود. لذا از علاقه‌مندان برای حضور در این جلسات دعوت می‌شود از طریق فرم ثبت‎نام فراخوان مربوطه اقدام نمایند.


برای مشاهده فراخوان سلسله جلسات معرفی توانمندی‌ها، کلیک کنید.


آدرس کوتاه شده: