یکشنبه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۰۷:۱۵ ۱۳۹
طبقه بندی: اخبار
چچ
یکشنبه‌های استارت‌آپی (16): شرکت دیدبان آراد

یکشنبه‌های استارت‌آپی (16): شرکت دیدبان آراد

شرکت دانش‌بنیان دیدبان آراد طی ۵ سال فعالیت در حوزه‌های فنی و هوافضا موفق شده است با حمایت معاونت علمی ریاست‌جمهوری اولین شتاب‌دهنده تخصصی هوافضا را در استان قم راه‌اندازی نماید...

شرکت دانش‌بنیان دیدبان آراد طی ۵ سال فعالیت در حوزه‌های فنی و هوافضا موفق شده است با حمایت معاونت علمی ریاست‌جمهوری اولین شتاب‌دهنده تخصصی هوافضا را در استان قم راه‌اندازی نماید. در همین راستا با کمک تیم فنی خود و سه استارت‌آپ هوافضایی موجود در شتاب‌دهنده به دستاوردهای ویژه‌ای در ساخت ربات خودران ویژه زمین‌های کشاورزی و تحلیل تصاویر هوایی و فضایی دست یابد. این شرکت با مشارکت یک شرکت برزیلی در خصوص تحلیل‌های زمین‌های کشاورزی همکاری گسترده‌ای را آغاز نموده است.

همچنین این مجموعه موفق شده است با همکاری سازمان جهاد کشاورزی و نظام مهندسی و تعاون روستایی اولین واحد آموزش سیار روستایی را راه‌اندازی نماید که تا کنون با سفر به ۴ روستا آموزش جوانان و ایجاد کسب‌وکارهای نوین را در دستور کار خود قرار داده است.

برای مشاهده جلسه لایو (زنده) شرکت آنتن‌کار از سلسله برنامه‌های یکشنبه‌های استارت‌آپی سازمان فضایی ایران، روز یکشنبه 1399/11/19 از ساعت 10:00 تا 11:00 به سایت live149.videocake.ir مراجعه فرمایید.


آدرس کوتاه شده: