شنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰ ۲۵۱
طبقه بندی: یکشنبه‌های استارت‌آپی
چچ
ویدئو یکشنبه‌های استارت‌آپی (13): شرکت امواج ارتباط پردا

ویدئو یکشنبه‌های استارت‌آپی (13): شرکت امواج ارتباط پردا

شرکت امواج ارتباط پردا با حضور جمعی از دانش آموختگان دانشگاهی کشور و با همراهی گروهی از صنعتگران صنایع مخابراتی و پس از یک دهه تحقیق و تجربه بر روی سیستم‌های مخابراتی در سال 1388 تاسیس شد...

شرکت امواج ارتباط پردا با حضور جمعی از دانش آموختگان دانشگاهی کشور و با همراهی گروهی از صنعتگران صنایع مخابراتی و پس از یک دهه تحقیق و تجربه بر روی سیستم‌های مخابراتی در سال 1388 تاسیس شد. ایده اصلی شرکت: طراحی و تولید انواع آنتن، قطعات پسیو مایکروویو، مدارات فرکانس بالا و سیستم‌های مخابراتی می‌باشد.
آنتن‌های پارابولیک جزو اولین محصولات شرکت هستند که پس از طراحی و تست نمونه، به تولید انبوه رسیده و با موفقیت تست و به بازار عرضه شده است. کلیه مشخصات این محصولات طبق استاندارد بوده و در بهترین آزمایشگاه‌های کشور مورد آزمون قرار گرفته‌اند. در حال حاضر چندین محصول از آنتن‌های پارابولیک در باندهای فرکانسی مختلف تولید و به مشتریان با موفقیت تحویل شده است.
این شرکت در زمینه طراحی و تولید انواع جاذب‌های الکترومغناطیسی، اتاق‌ها و محفظه‌های شیلد و اتاقک تست آنتن در فرکانس‌های مختلف با روش‌های نوین به خودکفایی و تولید انبوه رسیده است و تاکنون نیازمندی بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها را درخصوص جاذب و شیلدینگ مرتفع نموده است. از دیگر محصولات به انواع تقویت‌کننده‌های کم نویز و توان بالا، زیر سیستم گیرنده فرستنده، ماژول‌های موجبری، تعمیر و بازسازی آنتن‌های شبکه تلفن همراه و همچنین طراحی شبکه رادیویی می‌توان اشاره کرد.
هدف اصلی ما، طراحی و تولید انواع آنتن و سیستم‌های مخابراتی و مشاوره در زمینه پروژه‌های مرتبط با تکیه بر نیروی انسانی متبحر و تکنولوزی داخلی است. بطور یقین محصولات و خدمات این شرکت قابلیت ورود به تمامی بازارهای هدف داخلی و خارجی از جمله شبکه زیرساخت، اپراتورهای تلفن همراه، شبکه وایمکس، سازمان‌های دولتی، بانک‌ها، صدا و سیما، کلیه صنایع نظامی و دفاعی، شبکه‌های نیرو، نفت و گاز، مترو و راه‌آهن و کلیه شبکه‌های مخابراتی و دیتا و ... را دارا است.آدرس کوتاه شده: