شنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۳۵ ۲۷۲
طبقه بندی: اخبار
چچ
یکشنبه‌های استارت‌آپی (18): شرکت آرمان سامان سپهر

یکشنبه‌های استارت‌آپی (18): شرکت آرمان سامان سپهر

شرکت آرمان سامان سپهر در حوزه‌های کامپیوتر پرواز، مخابرات فضایی، ایستگاه زمینی، سیستم‌های هدایت و کنترل و تعیین وضعیت، ناوبری، دینامیک پرواز، نرم‌افزارهای طراحی وسایل پرنده، طراحی و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی، طراحی و راه‌اندازی آزمایشگاه‌های سخت‌افزار در حلقه و نرم‌افزار در حلقه و .... فعالیت می‌کند...

شرکت آرمان سامان سپهر در حوزه‌های کامپیوتر پرواز، مخابرات فضایی، ایستگاه زمینی، سیستم‌های هدایت و کنترل و تعیین وضعیت، ناوبری، دینامیک پرواز، نرم‌افزارهای طراحی وسایل پرنده، طراحی و ساخت تجهیزات آزمایشگاهی، طراحی و راه‌اندازی آزمایشگاه‌های سخت‌افزار در حلقه و نرم‌افزار در حلقه و .... فعالیت می‌کند.
هسته فضایی شرکت، از گروه OBC و مخابرات گروه ماهواره شریف شکل گرفته است. هدف شرکت، کمک به حل مشکلات و محدودیت‌های فنی و دانشی صنعت با ارائه و اجرای طرح‌های نو‌آورانه و راه‌گشا است. در این راستا انجام تحقیقات کاربردی و عمیق، بومی‌سازی فناوری و ارتقای دانش فنی، نمونه‌سازی فناوری‌های دانش‌بنیان و طراحی و ساخت محصولات نوین از ماموریت‌های مهمی است که‌ این شرکت برای خود ترسیم کرده است.
برای مشاهده جلسه لایو (زنده) شرکت آرمان سامان سپهر از سلسله برنامه‌های یکشنبه‌های استارت‌آپی سازمان فضایی ایران، روز یکشنبه 1399/12/03 از ساعت 10:30 تا 11:30 به سایت live573.videocake.ir مراجعه فرمایید.


آدرس کوتاه شده: