شنبه, ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۵۷ ۱۸۹
طبقه بندی: اخبار
چچ
یکشنبه‌های استارت‌آپی (19): شرکت سامانه راهکار دلفین اسپادانا

یکشنبه‌های استارت‌آپی (19): شرکت سامانه راهکار دلفین اسپادانا

شرکت سامانه راهکار دلفین اسپادانا بیش از یک دهه سابقه در حوزه فناوری مدیریت ناوگان، هوشمندسازی آنها و کسب تجربه‌های گوناگون در تجهیز انواع ناوگان خودرویی در سازمان‌های مختلف خصوصی و دولتی را دارد...

شرکت سامانه راهکار دلفین اسپادانا بیش از یک دهه سابقه در حوزه فناوری مدیریت ناوگان، هوشمندسازی آنها و کسب تجربه‌های گوناگون در تجهیز انواع ناوگان خودرویی در سازمان‌های مختلف خصوصی و دولتی را دارد. ماموریت این شرکت ایجاد اتصال امن خودروهای شخصی و تجاری به اینترنت به منظور ارسال داده‌های جمع‌آوری شده از خودرو و ارائه پلتفرمی که داده‌های متحرک را پردازش و ذخیره‌سازی کند، می‌باشد. همچنین دلفین اسپادانا در تلاش است شرایطی فراهم کند که بتوان با استفاده از داده‌های جمع‌آوری شده راهکارهای عمومی و اختصاصی حرفه‌ای را در کلیه بخش‌های سازمانی ارائه کرد. پلتفرمی که این شرکت ارائه می‌کند با قابلت یکپارچه شدن با دیگر سامانه‌های سازمانی شرایطی را ایجاد می‌کند که سازمان‌ها با مجموعه عظیمی از داده‌ها روبه‌رو باشند که در تصمیم‌گیری‌های کلان آن‌ها را یاری کند. این خدمات در قالب سرویس و در جهت بهبود امنیت، کارایی و ایمنی از طریق ابزارهای وب و موبایل در اختیار مدیران ناوگان و مالکین خودروهای شخصی و تجاری قرار خواهد گرفت.

هدف نهایی شرکت سامانه راهکار دلفین اسپادانا افزایش اثربخشی و بهره‌وری در فرآیندهای سازمانی با ایجاد پایگاه داده جهت اخذ تصمیم‌گیری بر اساس داده‌های دقیق، به‌موقع و به‌اندازه خواهد بود. همچنین هوشمندسازی ناوگان خودرویی و بکارگیری تکنولوژی‌های نوین در سازمان‌ها یکی دیگر از اهداف این شرکت است.

برای مشاهده جلسه لایو (زنده) شرکت آرمان سامان سپهر از سلسله برنامه‌های یکشنبه‌های استارت‌آپی سازمان فضایی ایران، روز یکشنبه 1399/12/10 ساعت 10:30 تا 11:30 به سایت live149.videocake.ir مراجعه فرمایید.


آدرس کوتاه شده: