دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۲۱ ۵۶
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
River Nexus و امکان مدیریت بحران

River Nexus و امکان مدیریت بحران

امروزه امکان مدیریت بحران از طریق مدل‌سازی، پیش‌بینی و پیشگیری وجود ندارد، زیرا داده‌های هیدروژئولوژیکی ناکافی و غیر قابل اعتماد هستند...

سرویس: River Nexus
شرکت: e.Ray
بنیان‌گذار: Sebastian Lemke
سال تشکیل: 2018
کارمندان: 9
مکان: آلمان
حوزه فعالیت: مدیریت شهری
زیرحوزه: تعیین نقاط پر خطر
سایت: www.e-ray.ue


امروزه امکان مدیریت بحران از طریق مدل‌سازی، پیش‌بینی و پیشگیری وجود ندارد، زیرا داده‌های هیدروژئولوژیکی ناکافی و غیر قابل اعتماد هستند. 60٪ کشورها سیستم هشدار سریع ندارند. این وضعیت بر زندگی و دارایی‌های انسان تأثیر می‌گذارد. جوامع کنار رودخانه به سختی به سیستم‌های هشداردهنده‌ سیل دسترسی دارند و در معرض خطرات هیدروژئولوژیکی هستند. بنابراین، دقت زمان به یک عامل حیاتی برای نجات جان افراد و کاهش خسارات تبدیل می‌شود.
‌‌‌سرویس River Nexus در اجرای شبکه ایستگاه‌های نظارت مستقیم بر طغیان آب رودخانه‌ها و کانال‌های موجود خدماتی ارائه می‌دهد تا آسیب ناشی از سیل‌های فاجعه بار از بارندگی‌های شدید را کاهش دهد. River Nexus به عنوان یک سیستم ترکیبی برای نظارت بر آب رودخانه‌ها، انرژی تمیز و تجدیدپذیر کار می‌کند. این سرویس یک سیستم نظارت مبتنی بر ماهواره را با سنسورها برای اندازه‌گیری سطح آب، دما، بارش، مقدار pH و سایر اطلاعات مهم ادغام می‌کند. داده‌های جمع‌آوری شده از طریق کانال‌های مختلف مانند SatCom ،LPWAN (LoRa) ،Wi-Fi و GSM منتقل می‌شوند که این داده‌ها در قالب‌های استاندارد در اختیار کاربر نهایی قرار می‌گیرد.


آدرس کوتاه شده: