دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۴۷ ۶۳
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
مدیریت مکانی فضاکاو

مدیریت مکانی فضاکاو

مدیریت مکانی فضاکاو از سال 1395با کمک جمعی از فارغ‌التحصیلان سنجش از دور، فتوگرامتری هوایی و رشته‌های مرتبط از دانشگاه‌های برتر کشور با ایده اصلی استفاده یکپارچه از فناوری‌های فضاپایه و هواپایه شکل گرفت...

شرکت: مدیریت مکانی فضاکاو
بنیان‌گذاران: صباح معتمدی، فائزه کریمی
سال تشکیل: 1395
سال دانش‌بنیانی: -
کارمندان: 9
مکان: ایران - کرمانشاه
حوزه فعالیت: کشاورزی
زیرحوزه: شاخص رشد و سلامت محصولات کشاورزی
سایت: www.fazakav.com


مدیریت مکانی فضاکاو از سال 1395با کمک جمعی از فارغ‌التحصیلان سنجش از دور، فتوگرامتری هوایی و رشته‌های مرتبط از دانشگاه‌های برتر کشور با ایده اصلی استفاده یکپارچه از فناوری‌های فضاپایه و هواپایه شکل گرفت و با کسب مجوز و عضویت در پارک علم و فناوری استان کرمانشاه از سال 1396 به‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. تیم فضاکاو با دریافت مجوز خدمات هوایی از سازمان هواپیمایی کشوری و تامین تجهیزات، فعالیت خود را با اجرای پروژه‌های مختلف در حوزه کشاورزی، نیرو، مدیریت شهری، معدن، عمران و ... ادامه داد. از جمله پروژه‌های اجرا شده می‌توان به اجرای سه پروژه ملی پایش ماهواره‌ای اراضی کشاورزی کشور و برآورد خسارت سیل در بخش کشاورزی در سال 98 در استان‌های مختلف خسارت دیده و ارایٔه خدمات هوایی به بیش از 3 هزار هکتار از اراضی کشاورزی اشاره کرد.
فضاکاو در ادامه با کسب تجارب ناشی از اجرای پروژه‌های ملی و توسعه و پیاده‌سازی الگوریتم‌های هوش مصنوعی به‌منظور برآورد عملکرد محصولات کشاورزی و ارایٔه یکپارچه خدمات کشاورزی دقیق و هوشمند، اولین سامانه جامع پایش هوشمند ماهواره‌ای و هوایی کشاورزی را توسعه داده و با دو سطح دسترسی سازمانی و کشاورزان خدمات مختلفی از جمله پایش ماهواره‌ای و هوایی (شاخص‌های رشد و سلامت) محصولات کشاورزی، امکان سفارش آنلاین خدمات کشاورزی هوشمند با پهپاد، هواشناسی و دریافت مشاوره‌های آنلاین کشاورزی و ... را مبتنی بر سامانه ارایٔه می‌دهد.


آدرس کوتاه شده: