چهارشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۲۳ ۱۶۴
طبقه بندی: اخبار
چچ
برگزاری اولین نشست از سلسله جلسات معرفی توانمندی‌ها در حوزه کشاورزی

برگزاری اولین نشست از سلسله جلسات معرفی توانمندی‌ها در حوزه کشاورزی

یکشنبه 99/12/24 با حضور نمایندگان استارت‌آپ‌های حوزه کشاورزی و تعدادی از مدیران و مسئولان جهاد کشاورزی برگزار می‌شود...

اداره کل توسعه کسب‌وکارهای فضاپایه سازمان فضایی ایران در راستای برگزاری سلسله جلسات معرفی توانمندی‌های بخش خصوصی به سازمان‌ها و نهادها، در روز یکشنبه مورخ 99/12/24 ساعت 10 الی 12 اولین نشست خود را در حوزه کشاورزی، به صورت حضوری (تعداد محدود) و مجازی، با حضور برخی از مدیران و مسئولان وزارت جهاد کشاورزی و نمایندگان استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فعال در این حوزه برگزار می‌نماید. در این نشست که با حضور آقای دکتر خرد مجری سیستم‌های یکپارچه اطلاعات کشاورزی و سایر مسئولان برگزار می‌شود، ضمن معرفی ظرفیت‌های فناوری فضایی جهت ارائه خدمات به حوزه کشاورزی، هر یک از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌ها به معرفی توانمندی‌های خود پرداخته؛ سپس مدیران و مسئولین وزارت جهاد کشاوری نیازهای اولویت‌دار و حمایت‌های موجود در این حوزه را ارائه می‌دهند. در ادامه، طی پرسش و پاسخ، اطلاعات تکمیلی اخذ خواهد شد، تا ان‌شاا.. در نهایت با انجام پیگیری‌های آتی با محوریت کسب و کارها و نقش حمایتی و نظارتی اداره کل توسعه کسب‌وکارهای فضاپایه سازمان فضایی ایران، برآورده ساختن نیازهای اولویت‌دار حوزه کشاورزی منجر به عقد قرارداد و همکاری‌های بیشتر گردد.

مدیران و مسئولین حوزه کشاورزی که به اتفاق سرپرست و جمعی از همکاران اداره کل توسعه کسب و کارهای فضاپایه در این نشست حضور دارند عبارتند از:

• جناب آقای دکتر حمیدرضا مختاری، مشاور وزیر و مجری کسب‌وکارهای نوپا
• جناب آقای دکتر مهرزاد خرد، مجری سیستم‌های یکپارچه اطلاعات کشاورزی
• جناب آقای دکتر حسین آهنی، مدیر فنی سیستم‌های یکپارچه اطلاعات
• جناب آقای دکتر رمضانعلی خرمی، عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات
• جناب آقای دکتر بهروز ارسطو، عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات سمنان
• جناب آقای دکتر حمید بهنگار، رئیس انجمن صنفی شرکت‌های دانش‌بنیان

لینک جهت حضور مجازی کسب و کارها در این نشست:

شایان ذکر است شرکت در نشست، منوط به ثبت‌نام در فراخوان سلسله جلسات معرفی توانمندی‌ها و تکمیل فرم مربوطه می‌باشد. ویدئو مربوطه بعدا از طریق پورتال اداره کل توسعه کسب‌وکارهای فضاپایه سازمان فضایی (www.sb.isa.ir) برای عموم در دسترس قرار خواهد گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام اینجا کلیک کنید


آدرس کوتاه شده: