یکشنبه, ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۴۴ ۶۹
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
‎مسیریابی بهینه برای جمع‌آوری پسماند و زباله با سرویس ‌HelloBin

‎مسیریابی بهینه برای جمع‌آوری پسماند و زباله با سرویس ‌HelloBin

مسیریابی بهینه برای جمع‌آوری پسماند و زباله، منجر به افزایش توانایی مدیران و مسیٔولان در حوزه خدمات شهری خواهد شد تا در مدیریت پسماندها بهتر عمل کنند...

پروژه: HelloBin
شرکت: AeroVision
بنیان‌گذار: Leon Hendriks
سال تشکیل: 2018
کارمندان: 10
مکان: هلند
حوزه فعالیت: مدیریت شهری
زیرحوزه: جمع‌آوری پسماند شهری
سایت: www.aerovision.nl/en


‎مسیریابی بهینه برای جمع‌آوری پسماند و زباله، منجر به افزایش توانایی مدیران و مسیٔولان در حوزه خدمات شهری خواهد شد تا در مدیریت پسماندها بهتر عمل کنند. از جمله مشکلات اصلی کاربران در این حوزه می‌توان به فقدان نقشه‌های خیابانی خوب و واقعی، طولانی بودن زمان تصحیح نقشه‌ها و کافی نبودن اطلاعات دقیق برای برنامه‌ریزی اشاره کرد.
‌‌‌
‎در این راستا می‌توان از تصاویر ماهواره‌ای برای دریافت داده‌های واقعی جهت ساخت نقشه‌ها و مسیریابی استفاده کرد. علاوه بر این می‌توان فعالیت سایر سازمان‌هایی که در زمینه جمع‌آوری و نگهداری از پسماندها در مناطق مختلف مشغول هستند را ارزیابی و مقایسه کرد. همچنین نظارت و مانیتورینگ بر داده‌های ماهواره‌ای به منظور راه‌اندازی و تنظیم سامانه‌ی پیش‌بینی، به مدیریت بهتر و کارامدتر کمک شایانی خواهد کرد.
‌‌‌
‎این سرویس، قصد دارد با همکاری شهردای خدمات مسیریابی پویا، نقشه‌برداری جغرافیایی و پایگاه داده را در اختیار کاربران اصلی این سرویس که پیمانکاران جمع‌آوری و حمل و نقل پسماندهای خانگی هستند، قرار دهد.


آدرس کوتاه شده: