دوشنبه, ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۱۰ ۱۰۰
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
گروه مهندسین کاوش‌گران آب و پایش‌گران هوا باران رفسنجان

گروه مهندسین کاوش‌گران آب و پایش‌گران هوا باران رفسنجان

گروه مهندسین مشاور کاوشگران آب، دارای سوابق مختلف مشاوره‌ای و اجرایی در حوزه آبیابی و ژئوفیزیک و استفاده از ماهواره در مدیریت منابع آب و همچنین مهندسی معکوس در مطالعات آب می‌باشند...

شرکت: کاوش‌گران آب و پایش‌گران هوا باران رفسنجان
بنیان‌گذار: معین ملامحمدی
سال تشکیل: 1397
سال دانش بنیانی: 1397
کارمندان: 18
مکان: ایران - رفسنجان
مدل تجاری: فروش دستگاه و اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: کشاورزی هوشمند
زیرحوزه: تولید ایستگاه هوشمند آب و هواشناسی کشاورزی
سایت: www.kavoshgaran.org


گروه مهندسین مشاور کاوشگران آب متشکل از جمعی از نخبگان، فارغ‌التحصیلان برتر دانشگاه‌های معتبر کشور که دارای سوابق مختلف مشاوره‌ای و اجرایی در حوزه آبیابی و ژئوفیزیک و استفاده از ماهواره در مدیریت منابع آب و همچنین مهندسی معکوس در مطالعات آب می‌باشند. این مجموعه با استفاده از دانش علمی و آکادمیک و همچنین تجربیات و تجهیزات مدرن قادر به ارائه بهترین خدمات مهندسی در کلیه رشته‌های آب به کشاورزی به سازمان‌ها ونهادهای مختلف است. از جمله محصولات و خدمات این گروه می‌توان به ایستگاه هوشمند آب و هواشناسی کشاورزی، شناسایی آب‌های زیرزمینی، تعیین کیفیت آب زیرزمینی با روش‌های ژئوالکتریک و آزمایش ماهواره‌‌ای به‌منظور سنجش شوری خاک و رطوبی سطح باغ و نیاز آبی باغ اشاره کرد.
‌‌‌
در حال حاضر، مهندسین مشاور کاوشگران آب در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان مستقر هستند. این گروه در سال 99 طی عقد قراردادی با صندوق بیمه کشاورزی در حال نصب ایستگاه هوشمند در 100 شهرستان کشور است. همچنین این گروه به‌منظور توسعه خدمات خود بر روی موضوعاتی نظیر سرمازدگی و گرمازدگی محصولات و آفات در حال فعالیت است و تاکنون موفق به ارائه الگوریتم‌های پیش آگاهی برای طغیان آفات، پیش ‌آگاهی سرمازدگی و هشدار گرمازدگی شده است. مهندسین مشاور کاوشگران آب دارای تاییدیه از پژوهشکده پسته کشور و محیط زیست کرمان است. طرح گروه مهندسین مشاور کاوشگران آب با موضوع بازدید آبیاری مجازی به کمک ماهواره در سال 1395 بعنوان طرح برتر در پارک علم و فناوری کرمان انتخاب شد. از دیگر افتخارات این گروه می‌توان به کسب مقام اول استارت‌آپ ویکند صنعت و کشاورزی با ایده کشاورزی هوشمند در سال 96 و کسب مقام دوم استارت‌آپ ویکند پسته با ایده ربات هوشمند بازدید لوله در سال 97 اشاره کرد.


آدرس کوتاه شده: