دوشنبه, ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۱۷ ۱۰۰
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
IWBSF و پایش جنگل و مدیریت موثر جنگلداری

IWBSF و پایش جنگل و مدیریت موثر جنگلداری

کاربرد فناوری‌های EO و GNSS برای کمک به مدیریت موثر جنگلداری و پشتیبانی از وظایف مربوط به جنگلداری به طور پیوسته در طول دهه گذشته رشد داشته است...

پروژه: IWBSF
شرکت: SMALLGIS
بنیان‌گذار: Kulawik Bartosz
مکان و سال تشکیل: لهستان - 2016
کارمندان: 10
مدل تجاری: اخذ اشتراک
حوزه فعالیت: محیط زیست
زیرحوزه: پایش جنگل
سایت: www.smallgis.pl


کاربرد فناوری‌های EO و GNSS برای کمک به مدیریت موثر جنگلداری و پشتیبانی از وظایف مربوط به جنگلداری به طور پیوسته در طول دهه گذشته رشد داشته است. پروژه IWBSF نمونه‌ای عالی برای ترویج فناوری‌های یکپارچه EO و GNSS در حوزه محیط‌زیست و منابع طبیعی و جنگلداری می‌باشد که مزایای استفاده از فناوری‌های فضایی و راه‌حل‌های ارائه شده را برجسته می‌کند. طراحی و اجرای سرویس IWBSF به کاربران خود امکان دستیابی به اطلاعات پردازش شده و جمع‌آوری شده از دارایی‌های EO و GNSS، را می‌دهد. چنین خدماتی، این امکان را برای کارکنان جنگلداری فراهم می‌کند تا بتوانند اطلاعات لازم را برای تجزیه و تحلیل جنگل‌ها بارگیری کنند تا از وظایف لازم برای مدیریت مؤثر جنگل پشتیبانی کنند.

کاربران به EO و GNSS و اطلاعاتی نیاز دارند که از طریق خدمات اینترنتی در دسترس باشند. این امر آن‌ها را قادر به نمایش، ویرایش و نیز ادغام اندازه‌گیری‌های GNSS با مشاهدات EO می‌سازد. بنابراین، عملکرد این سرویس شامل یک بخش تحلیلی می‌باشد که این مؤلفه اصلی، خدماتی شامل کلیه تحلیل‌ها و اطلاعات تولید شده و منتشر شده (لایه های GIS) را بر اساس تصاویر EO (نظارت، وقایع بحرانی و غیره) ارائه می‌دهد. این خدمات برای کلیه کاربران علاقه‌مند، با امکان بارگیری بر روی تلفن همراه در دسترس می‌باشد. بخش دیگر این سرویس مخزن داده‌ها می‌باشد. این بخش شامل تمام داده‌های بایگانی شده EO / GNSS می‌باشد که در این سرویس جمع‌آوری شده‌اند. مجموعه‌ای از ابزارها برای پشتیبانی از تجزیه و تحلیل‌ها تشخیص تغییر و کسب اطلاعات در مورد تغییر در حجم پوشش گیاهی در جنگل، ابزارهای استاندارد شامل صفحه نمایش، زوم، اندازه‌گیری فاصله و مساحت و ... از دیگر عناصر تشکیل‌دهنده‌ی این سرویس می‌باشد.


آدرس کوتاه شده: