دوشنبه, ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۲۵ ۷۳
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
شرکت مهندسین مشاور دورکاوان مقیاس بارثاوا

شرکت مهندسین مشاور دورکاوان مقیاس بارثاوا

شرکت دورکاوان مقیاس بارثاوا و ارائه خدمات مشاوره‌ای تخصصی در زمینه‌های سنجش از دور، GIS، نقشه‌برداری زمینی و میکروژئودزی، فتوگرامتری و هیدروگرافی...

شرکت: دورکاوان مقیاس بارثاوا
بنیان‌گذار: مهران دیزدادی
مکان و سال تشکیل: ایران، مشهد - 1398
سال دانش بنیانی: -
کارمندان: 20
مدل تجاری: پروژه محور
حوزه فعالیت: معدن
زیرحوزه: استخراج و مدیریت باطله
سایت: www.doorkavan.com


شرکت مهندسین مشاور دورکاوان مقیاس بارثاوا در سال 98 شکل گرفت. کسب تجارب ارزشمند اعضای این شرکت در زمان همکاری با شرکت‌های مختلف کارفرمایی و مشاوره‌ای به‌منظور ارائه خدمات فنی و مهندسی و توجه به وجود سیستم‌های مدیریت سنتی در ارائه خدمات نقش مهمی در پایه‌گذاری شرکت با هدف ارائه خدمات مشاوره‌ای تخصصی در زمینه‌های سنجش از دور، GIS، نقشه‌برداری زمینی و میکروژئودزی، فتوگرامتری و هیدروگرافی داشته است. بارثاوا معتقد است نبود سیستم‌های مدیریتی مدرن و به روز و نو بودن بحث‌های روز دنیا نظیر استفاده صحیح از منابع و انرژی و افزایش بهره‌وری در تمامی زمینه‌ها در کنار ارائه خدمات مهندسی نامطلوب، خسارت‌های سنگینی را به این مرزو بوم وارد کرده است..
‌‌
‎این شرکت با شناخت نسبی نقاط ضعف‌های موجود در دستگاه‌های کارفرمایی و مشاوره‌ای فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی سنجش از دور، GIS، نقشه‌برداری زمینی و میکروژئودزی، فتوگرامتری و هیدروگرافی پایه‌ریزی کرده است. از جمله زمینه‌های فعالیتی بارثاوا می‌توان به زمین‌شناسی و اکتشافات معدن، هیدرولوژی، ژئومورفولوژی، کشاورزی، محیط زیست، مدیریت بحران، پایش محیطی، پوشش و کاربری زمین، بررسی لایه های مختلف جوی اشاره کرد.


آدرس کوتاه شده: