دوشنبه, ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۱ ۵۴
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
ساخت سکوی نظارتی روی سد با سرویس Dammings

ساخت سکوی نظارتی روی سد با سرویس Dammings

سدها زیرساخت‌هایی هستند که به طور بالقوه بسیار خطرناک می‌باشند زیرا مقدار زیادی آب با قدرتی مخرب در خود نگه می‌دارند. خرابی سد می‌تواند منجر به از بین رفتن زندگی و سرمایه شود...

پروژه: Dammings
شرکت: Telespazio Vega UK
بنیان‌گذار: Mark Hewer
مکان و سال تشکیل: انگلیس- 2018
کارمندان: 12
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: آب و منابع طبیعی
زیرحوزه: پایش سد
سایت: www.telespazio.co.uk


سدها زیرساخت‌هایی هستند که به طور بالقوه بسیار خطرناک هستند زیرا مقدار زیادی آب با قدرتی مخرب در خود نگه می‌دارند. خرابی سد می‌تواند منجر به از بین رفتن زندگی و سرمایه شود. از این رو تکنیک‌های کنترل خودکار که امکان اخطار زودهنگام در مورد حوادث غیر منتظره را فراهم می‌کند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. برای دستیابی به یک سیستم هشدار‌دهنده سریع و کارامد، انتخاب دقیق نقاط اندازه‌گیری، استحکام در سیستم اندازه‌گیری، جمع‌آوری مداوم داده‌ها، تجزیه و تحلیل خودکار داده‌ها و مدل‌سازی رفتاری از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

هدف اصلی این پروژه ساخت یک سکوی نظارتی روی سد به نام SUMMIT بر اساس GNSS و InSAR و نشان دادن مزیت‌های ترکیب دو تکنیک به منظور نظارت بر سدها و محیط اطراف آنها می‌باشد. برای دستیابی به این هدف، فعالیت‌هایی همچون: تعریف نیازهای کاربران و پایش نیازمندی‌ها و الزامات نظارتی، توسعه سکو نظارتی و انجام تست‌های مختلف جهت ارزیابی عملکرد و مزایای سرویس، برنامه‌ریزی شده است. این سرویس با ترکیبی نوآورانه از دو تکنیک فضایی، با پایش مداوم حرکت سه‌بعدی تعدادی نقاط با استفاده از تکنولوژی GNSS و پایش تغییر شکل زمین در بلند مدت با فناوری INSAR، به یک راه حل کامل نظارتی و پایش حرکتی کامل و قوی دست یافته است.


آدرس کوتاه شده: