دوشنبه, ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۴۷ ۶۹
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
شرکت دانش‌بنیان کبری سامانه

شرکت دانش‌بنیان کبری سامانه

شرکت دانش‌بنیان کبری سامانه، واقع در پارک علم و فناوری اقبال با شعار ”دانش برتر محصول بهتر“ از سال ۱۳۸۸ به‌صورت غیر رسمی و در سال ۱۳۹۱ به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد...

استارت‌آپ: کبری سامانه
بنیان‌گذار: امیرحسن زارع
مکان و سال تشکیل: یزد - 1391
سال دانش‌بنیانی: 1396
کارمندان: 5
مدل تجاری: -
حوزه فعالیت: ناوبری و تعیین موقعیت
زیرحوزه: طراحی و تولید سامانه‌های نرم‌افزاری و تجهیزات سخت‌افزاری
سایت: www.cobrasystem.ir


شرکت دانش‌بنیان کبری سامانه، واقع در پارک علم و فناوری اقبال با شعار ”دانش برتر محصول بهتر“ از سال ۱۳۸۸ به‌صورت غیر رسمی و در سال ۱۳۹۱ به صورت رسمی کار خود را آغاز کرد. این شرکت با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌ها و زبان‌های برنامه‌نویسی روز دنیا سعی در تولید نرم‌افزارهای کاربردی تحت وب با محوریت GIS نموده است. موضوع فعالیت شرکت، طراحی و تولید نرم‌افزار و آموزش می‌باشد. متخصصین این شرکت که متشکل از کارشناسان نرم‌افزاری و GIS است از سال ۱۳۸۸کارهای مطالعاتی و تحلیل‌های جامع سامانهCGIS را آغاز نموده و امروز افتخار دارد سامانه‌ای کاملا بومی، تحت وب و متن باز به بازار عرضه می‌نماید.
ً‌‌
این شرکت تاکنون موفق شده است محصول خود را به شرکت‌ها و نهادهایی همچون شرکت مخابرات استان یزد، شرکت توزیع برق منطقه‌ای یزد، شهرداری مرکزی یزد، شرکت پیشگامان عصر ارتباطات یزد، شرکت برچین کار یزد و ... عرضه کند. ‌‌‌سامانه جامع پایش و کنترل خودروهای حمل و نقل از دو بخش اصلی تشکیل می‌شود؛ سامانه خودرویی شامل سخت‌افزار و نرم‌افزار نصب شده بر روی خودرو و سامانه مرکز پایش و کنترل شامل نرم‌افزا دریافت اطلاعات و پایش وضعیت خودرو.


آدرس کوتاه شده: