چهارشنبه, ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۳۲ ۴۴
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
تشخیص و ردیابی نشت نفت با سرویس NA.NS

تشخیص و ردیابی نشت نفت با سرویس NA.NS

دغدغه اصلی در صنعت‌ نفت، تشخیص و ردیابی نشت نفت، نظارت و به حداقل رساندن آسیب‌ها در هنگام وقوع خسارات می‌باشد. هدف از خدمات حسگرهای هوشمند و شبکه‌های ماهواره‌ای (ISSN) تسهیل شبکه‌های حسگر هوشمند قابل انعطاف و قابل اعتماد می‌باشد...

پروژه: NA.AS
شرکت: NORSK AUTOMATISERING AS
بنیان‌گذار: Amund Skavhaug
مکان و سال تشکیل: نروژ - 2016
کارمندان: 12
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: نفت و گاز
زیرحوزه: نظارت بر سکوهای نفتی و خطوط انتقال
سایت: www.norskautomatisering.no


دغدغه اصلی در صنعت‌ نفت، تشخیص و ردیابی نشت نفت، نظارت و به حداقل رساندن آسیب‌ها در هنگام وقوع خسارات می‌باشد. هدف از خدمات حسگرهای هوشمند و شبکه‌های ماهواره‌ای (ISSN) تسهیل شبکه‌های حسگر هوشمند قابل انعطاف و قابل اعتماد می‌باشد. سرویس NA.AS در نظر دارد تا از شبکه‌های حسگر محلی، ارتباطات ماهواره‌ای و داده‌های مشاهده زمین برای پشتیبانی از نظارت محیطی و حفاظت محیط‌زیست و ایمنی دریاها به ویژه در ارتباط با نشت نفت استفاده کنند. این سرویس به منظور ارایٔه یک سیستم تشخیص و پایش نشت نفت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

حوادث نشت نفت و سایر موارد اضطراری در صنایع نفت و گازی و همچنین در بین مدیران از اولویت بالایی برخوردار است. خدمات ارایٔه شده در این سرویس به کاربران مبتنی بر شبکه حسگر هوشمند شامل ماهواره‌ها می‌باشد که دارای خصوصیاتی از جمله جمع‌آوری داده‌های حسگر، مشاهده زمین، خودآگاهی، خود سازماندهی، رابط‌های استاندارد، ارتباط محلی (سنسور) و ارتباط از راه دور (ماهواره‌ای) می‌باشد.


آدرس کوتاه شده: