چهارشنبه, ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۱ ۵۶
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
شرکت فناور چشم آسمان پارسه

شرکت فناور چشم آسمان پارسه

شرکت فناور "چشم آسمان پارسه" از سال ۱۳۹۷ با پذیرش در مرکز رشد مقدماتی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان فعالیت خود را آغاز کرد...

شرکت: فناور چشم آسمان پارسه
بنیان‌گذار: مسعود باستی
مکان و سال تشکیل: اصفهان - 1397
سال دانش‌بنیانی: 1398
کارمندان: 8
مدل تجاری: فروش محصول
حوزه فعالیت: مدیریت شهری
زیرحوزه: نظارت بر زیرساخت ها و پایش هوای شهری
سایت: www.chashmeaseman.ir


شرکت فناور "چشم آسمان پارسه" از سال ۱۳۹۷ با پذیرش در مرکز رشد مقدماتی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان فعالیت خود را آغاز کرد و پس از اثبات فناوری و تجاری‌سازی خدمات در سال ۱۳۹۸ در مرکز رشد ICT این شهرک مشغول به فعالیت شد و در همان سال موفق به اخذ مجوز فناوری از وزارت علوم تحقیقات و فناوری در زمینه "خدمات مکان محور زیرساختی و پردازش تصاویر ماهواره‌ای" شد. این شرکت به واسطه تیم جوان و خلاق متشکل از تخصص‌های مختلف مانند سنجش از دور، فناوری اطلاعات، نقشه‌برداری، برنامه‌ریزی شهری، شهرسازی و زمین‌شناسی در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات و نقشه‌برداری نیز فعالیت می‌کند.

شرکت چشم آسمان طی دو سال فعالیت رسمی خود موفق به همکاری و اخذ قرارداد با سازمان‌های مختلفی از جمله شهرداری اصفهان، شرکت آب منطقه‌ای اصفهان، شرکت آبفا اصفهان و سازمان محیط زیست اصفهان شده و در حال حاضر نیز در شرف همکاری با سایر سازمان‌ها و شرکت‌ها و همچنین گسترش فعالیت خود در استان‌های مجاور است. پایش ماهواره‌ای آلاینده‌های هوای شهری، برآورد بیلان آبی استان اصفهان بوسیله سنجش از دور ماهوارهای، اجرای GIS تاسیسات، زیرساخت‌ها و تحلیل شبکه‌های شهری و مشارکت در تهیه زیرساخت داده‌های مکانی شهری (SDI) از جمله پروژه‌هایی است که تاکنون توسط این شرکت اجرا شده است.


آدرس کوتاه شده: