چهارشنبه, ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۹ ۴۳
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
WILDWEGO و تجربه یک سفر در قالب بازی

WILDWEGO و تجربه یک سفر در قالب بازی

مسئولان پارک‌های ملی همواره به دنبال افزایش جذابیت مناطق جنگلی خود، ارائه فعالیت‌های بیشتر در پارک های ملی و جنگلی، افزایش درآمد و بالا بردن آگاهی گردشگران برای حفظ طبیعت و تنوع زیستی هستند...

پروژه: WILDWEGO
شرکت: Cybercults
بنیان‌گذار: Davide Tomassini
مکان و سال تشکیل: لوکزامبورگ - 2018
کارمندان: 8
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: گردشگری
زیرحوزه: مشخصات محل
سایت: www.cybercults.com


مسئولان پارک‌های ملی همواره به دنبال افزایش جذابیت مناطق جنگلی خود، ارائه فعالیت‌های بیشتر در پارک های ملی و جنگلی، افزایش درآمد و بالا بردن آگاهی گردشگران برای حفظ طبیعت و تنوع زیستی هستند. بازدید کنندگان پارک‌های ملی، به عنوان اصلی‌ترین کاربران سرویس WILDWEGO، آگاهی محیطی و دانش فنی خود را نسبت به محیط‌زیست افزایش می دهند. WILDWEGO یک تجربه از سفر در قالب بازی را فراهم می‌کند که مسئولین پارک را قادر می‌سازد تا با درگیر کردن بازدیدکنندگان به یک بازی جدی، زمینه حفاظت از طبیعت را فراهم می‌آورد و باعث تقویت آگاهی در حفاظت از گیاهان و جانوران و همکاری آنها برای حفظ تنوع زیستی می‌شود.
‌‌
آموزش بازدیدکنندگان، در از بین بردن ردپای آنها (نظافت و پاکسازی محیط) و افزایش درآمدهای زیست‌محیطی از جمله نیازهای اساسی پارک‌های ملی می‌باشد. همچنین تقویت و افزایش تجربه از حیات‌وحش و بیابان‌ها، استفاده از دستگاه‌های تلفن همراه برای تکمیل تجربه سفر، درگیر شدن در فعالیت‌های سرگرم‌کننده و به اشتراک گذاشتن با خانواده و دوستان در خانه، کسب اطلاعات در مورد تنوع زیستی گیاهان و جانوران و حفاظت از حیوانات وحشی از جمله نیازهای بازدیدکنندگان و خانواده‌ها می‌باشد که با این سرویس نیازهای کاربران مرتفع خواهد شد.
‌‌
استفاده از فناوری‌های فضایی از قبیل ناوبری برای تعیین موقعیت جغرافیای محلی و دارایی‌های طبیعی پارک‌ها و مشاهدات میدانی، همچنین استفاده از ارتباطات فضایی برای تبادل اطلاعات میدانی در نواحی دوردست، به بازدیدکنندگان این امکان می‌دهد تا در محیطی سرگرم‌کننده بازی کنند و تجربیات خود را با خانواده و دوستان به اشتراک بگذارند و مشاهدات خود را به مقامات پارک گزارش دهند.


آدرس کوتاه شده: