شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۴۷ ۵۳
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
CapeOutdoors و برنامه‌ریزی فعالیت‌های مسافران، قبل و حین سفر

CapeOutdoors و برنامه‌ریزی فعالیت‌های مسافران، قبل و حین سفر

CapeOutdoors با طراحی یک برنامه واقعیت مجازی ۳ بعدی تحت وب و تلفن همراه، گردشگران را قادر می‌سازد تا از این سامانه به منظور برنامه‌ریزی فعالیت‌های خود، قبل و حین سفر استفاده کنند...

پروژه: CapeOutdoors
شرکت: Remote-Sensing-Solutions
بنیان‌گذار: Jonas Franke
مکان و سال تشکیل: آلمان - 2017
کارمندان: 8
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: گردشگری
زیرحوزه: مشخصات اقلیمی و مکانی
سایت: www.rssgmbh.de


‏CapeOutdoors با طراحی یک برنامه واقعیت مجازی ۳ بعدی تحت وب و تلفن همراه، گردشگران را قادر می‌سازد تا از این سامانه به منظور برنامه‌ریزی فعالیت‌های خود، قبل و حین سفر استفاده کنند. این برنامه نه تنها یک چشم‌انداز واقعی از مقصد گردشگران به آنها ارایٔه می‌دهد، بلکه یک موقعیت‌یاب پیشرفته نیز در اختیار کاربران و گردشگران قرار می‌دهد. اطلاعاتی نظیر: مناطق تعیین شده برای دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی، جاذبه‌های گردشگری، اطلاعاتی در مورد آب و هوا و ارایٔه خدماتی جهت بهبود ایمنی گردشگران از دیگر قابلیت‌های این برنامه می‌باشد.
‌‌‌
قسمتی از این برنامه نیز به منظور پشتیبانی و حراست از مناطق محافظت شده، جهت در امان ماندن از خطراتی همچون آتش‌سوزی طراحی شده است. واحدهای آتش‌نشانی با استفاده از نقشه‌های به روزی که توسط Sentinel2 در اختیارشان قرار می‌گیرد، اقدامات لازم را انجام می‌دهند. کاربران این سرویس شامل ۲ گروه می‌باشند: صنعت گردشگری و مدیریت مناطق حفاظت شده. این سرویس با ترکیب داده‌های Copernicus به منظور ترسیم نقشه‌های سه بعدی و تصاویر Sentinel2 جهت تجسم فضای ۳ بعدی، که از مشاهدات زمین (EO) و ناوبری فضایی بدست می‌آید، نقشه‌هایی برای تعیین وضعیت و میزان حجم آتش‌سوزی در مناطقی از پارک‌های ملی که خطر آتش‌سوزی تهدیدشان می‌کند، خدماتی را ارایٔه می‌دهد.


آدرس کوتاه شده: