شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۵۴ ۵۴
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
سرویس InsureApp و تجزیه و تحلیل سیلاب‌ها

سرویس InsureApp و تجزیه و تحلیل سیلاب‌ها

برای جمع آوری اطلاعات مورد نیاز قبل، حین و بعد از بارندگی‌های شدید و وقوع سیل، تلاش زیادی صورت می‌گیرد اما برای مدیریت سیلاب‌ها، به اطلاعات بهتری در مورد بارندگی و جاری شدن سیل نیاز است...

پروژه: InsureApp
شرکت: Hydrologic System
بنیان‌گذار: H.L Reichard
مکان و سال تشکیل: هلند - 2015
کارمندان: 12
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: مدیریت بحران
زیرحوزه: پایش سیلاب
سایت: www.hydrologic.com


در حال حاضر برای جمع آوری اطلاعات مورد نیاز قبل، حین و بعد از بارندگی‌های شدید و وقوع سیل، تلاش زیادی صورت می‌گیرد اما برای مدیریت سیلاب‌ها، به اطلاعات بهتری در مورد بارندگی و جاری شدن سیل نیاز است، تا مدیران و مسئولان این حوزه در شرایط بحرانی، فرصت بیشتری برای اتخاذ تصمیم‌گیری مناسب داشته باشند. راه‌حلی که در این پروژه ارائه می‌شود، شرکت‌های بیمه و مدیران و مسئولان خدمات شهری و سازمان آب را هدف خود قرار می‌دهد.

خدمات سرویس InsureApp، به دلیل اینکه کیفیت داده‌ها را بهبود می‌بخشد و دسترسی به آن را تسهیل می‌کند و شفافیت در تجزیه و تحلیل عوامل وقوع سیلاب‌ها را افزایش می‌دهد و در وقت و هزینه صرفه‌جویی می‌کند، برای شرکت‌های بیمه بسیار سودمند است. سرویس InsureApp گزارش برآورد خسارات سیلاب را به صورت کاربردی از طریق پورتال وب HydroNET در دسترس کاربران صنعت بیمه قرار می‌دهد. همچنین برنامه eyewitness را تحت عنوان یک نرم‌افزار برای گوشی‌های هوشمند، ارائه می‌دهد.
مشاهدات زمین (EO) و مکان‌یاب‌ها می‌توانند دانش و اطلاعات مهمی را برای درک بهتر از بلایای طبیعی و خطرات آن فراهم کند. این سرویس از مشاهدات زمین برای جمع‌آوری داده‌های بارشی و از GNSS برای تعیین موقعیت جغرافیایی که از عکس‌ها و ویدیوها به دست می‌آید، استفاده می‌کند.


آدرس کوتاه شده: