یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۱۲ ۴۱
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
سرویس تجاری AgeSpot

سرویس تجاری AgeSpot

سرویس تجاری AgeSpot پیشنهادی منحصر به فرد برای بخش‌هایی نظیر: بهداشت، ایمنی و امنیت، حمل و نقل، سرمایه‌گذاری و بیمه ارائه می‌دهد...

پروژه: AgeSpot
شرکت: GeoVill
بنیان‌گذار: Andrew Moran
مکان و سال تشکیل: اتریش - 2019
کارمندان: 6
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: مدیریت شهری
زیرحوزه: پایش جمعیت سالخورده
سایت: www.geovill.com


سرویس تجاری AgeSpot یک پیشنهاد منحصر به فرد برای بخش‌هایی نظیر: بهداشت، ایمنی و امنیت، حمل و نقل، سرمایه‌گذاری و بیمه و ... ارائه می‌دهد. همچنین اطلاعاتی مبتنی بر مکان در توزیع فعلی و آینده جمعیت سالخوردگان را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. این سرویس یک محرک برای رشد اقتصادی است و این امکان را به مشتریان خود می‌دهد تا به اطلاعات استاندارد و به روز شده دسترسی داشته باشند. بخش‌های دولتی و خصوصی برای ارائه خدمات ویژه خود، از اطلاعات AgeSpot بهره می‌گیرند تا عرضه‌ی خود را با تقاضای محلی تطبیق دهند. اساس این پروژه بر مبنای Eo یا Earth Observation می‌باشد.

اطلاعات حاصل از Eoبطور قابل توجهی، داده‌های سرشماری موجود را از طریق یک روش مدل‌سازی مبتنی بر اطلاعات مربوط به اراضی کاربری حاصل از داده‌های ماهواره‌ای (مانند ماهواره سنتینل) بهبود می‌بخشد. این مدل اطلاعات آماری در مورد توزیع جمعیت، با کمک گرفتن از اطلاعاتی نظیر موقعیت ساختمان‌ها، کاربری اراضی، درجه‌بندی آب سطوح و ... ارائه می‌دهد تا نیاز بخش‌های دولتی و خصوصی از جمله بهداشت، زیرساخت و شهرهای هوشمند، رسانه، فرهنگ و ورزش، حمل‌ونقل، ایمنی و امنیت، انرژی، آموزش، امور مالی، سرمایه‌گذاری و بیمه، گردشگری، محیط‌زیست، حیات‌وحش و منابع طبیعی، جنگل‌داری و ... را تامین کند.


آدرس کوتاه شده: