یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۱۷ ۵۱
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
شرکت امواج ارتباط پردا

شرکت امواج ارتباط پردا

شرکت امواج ارتباط پردا با طراحی و تولید انواع آنتن، قطعات پسیو مایکروویو، مدارات فرکانس بالا و سیستم‌های مخابراتی نیازمندی بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها را درخصوص جاذب و شیلدینگ مرتفع نموده است...

شرکت: ‎امواج ارتباط پردا
بنیان‌گذار: نوید مجرد
مکان و سال تشکیل: تهران - 1388
سال دانش‌بنیانی: -
کارمندان: -
مدل تجاری: فروش محصول و پروژه محور
حوزه فعالیت: سیستم‌های مخابراتی
زیرحوزه: ساخت آنتن و مدار فرکانس بالا
سایت: www.parda-cw.com


‎شرکت امواج ارتباط پردا با حضور جمعی از دانش آموختگان دانشگاهی کشور و با همراهی گروهی از صنعتگران صنایع مخابراتی و پس از یک دهه تحقیق و تجربه بر روی سیستم‌های مخابراتی در سال 1388 تاسیس شد. ایده اصلی این شرکت: طراحی و تولید انواع آنتن، قطعات پسیو مایکروویو، مدارات فرکانس بالا و سیستم‌های مخابراتی می‌باشد. آنتن‌های پارابولیک جزو اولین محصولات این شرکت هستند که پس از طراحی و تست نمونه، به تولید انبوه رسیده است.

‎این شرکت در زمینه طراحی و تولید انواع جاذب‌های الکترومغناطیسی، اتاق‌ها و محفظه‌های شیلد و اتاقک تست آنتن در فرکانس‌های مختلف با روش‌های نوین به خودکفایی و تولید انبوه رسیده است و تاکنون نیازمندی بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها را درخصوص جاذب و شیلدینگ مرتفع نموده است. از دیگر محصولات به انواع تقویت‌کننده‌های کم نویز و توان بالا، زیر سیستم گیرنده فرستنده، ماژول‌های موجبری، تعمیر و بازسازی آنتن‌های شبکه تلفن همراه و همچنین طراحی شبکه رادیویی می‌توان اشاره کرد.


آدرس کوتاه شده: