سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۲۵ ۶۹
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
سرویس SatLas

سرویس SatLas

روشی ساده، سبک و سریع و فراهم نمودن بسته‌ای حمایتی از نوآوران به منظور "آغاز، ادغام و آزمون" مفاهیم، از اهداف این سرویس می‌باشند...

پروژه: SatLas
شرکت: SES TECHCOM
بنیان‌گذار: Nikolas Sidiropoulos
مکان و سال تشکیل: لوکزامبورگ - 2017
کارمندان: 7
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: کشاورزی، منابع طبیعی و گردشگری
زیرحوزه: پشتیبانی و فراهم نمودن بسته حمایتی
سایت: www.satlas.net


روشی ساده، سبک و سریع و فراهم نمودن بسته‌ای حمایتی از نوآوران به منظور "آغاز، ادغام و آزمون" مفاهیم، از اهداف این سرویس می‌باشند. ارائه ایده، پشتیبانی هدفمند برای ادغام نمونه اولیه با SatCom و ارائه مجموعه‌ای از پیشنهادات، از جمله مراحل کار این سرویس می‌باشد. با ایجاد مجموعه‌ای از ابزارهای بهینه‌سازی شده ماهواره‌ای، متقاضیان می‌توانند به جای ایجاد مجدد ویژگی‌های اساسی مانندMulticast ، VoIP یا وب - کنفرانس از طریق ماهواره، روی راه‌حل اصلی خود تمرکز کنند. کاربران این سرویس متقاضیانی هستند که ایده‌های خلاقانه‌ای دارند و با تجربه قبلی یا بدون آن در زمینه فناوری فضایی، قصد دارند تا ایده‌های ابتکاری خود را از طریق ماهواره آزمایش و توسعه دهند تا بتوانند قابلیت اطمینان خود را از منظر فنی و مدل تجاری، بررسی کنند.
‌‌
نیازهایی که این متقاضیان معمولاً با آن مواجه می شوند عبارتند از: یک روش واضح، شفاف و آسان برای پیگیری رویکرد، امکان آزمایش و اعتبارسنجی ایده در یک محیط دوستانه اقتصادی، پشتیبانی فنی و تجاری مدیران و مسئولان صنعت و آشنایی تخصصی با SatCom به عنوان پیش‌نیاز. به منظور پاسخگویی به نیازهای ذکر شده در بالا، اپراتور ماهواره‌ای (SES)، متقاضی را به سمت انتخاب‌های صحیح و راه‌حل صحیح هدایت می‌کند تا از آنها ابزار و پشتیبانی مناسب در مرحله آزمایش ایده ارائه دهد. همچنین نقش سازنده تجهیزات، ارائه راه‌حل‌های نوآورانه‌ای می‌باشد که قادر به پشتیبانی از نیازهای کاربر است.


آدرس کوتاه شده: