سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۸:۴۲ ۵۸
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
NEW COMMONS و افزایش آگاهی در مورد جنگل‌های شهری

NEW COMMONS و افزایش آگاهی در مورد جنگل‌های شهری

این سرویس به ارزیابی کاربردهای جمع‌آوری داده‌های بهبود یافته‌ی جنگل‌های شهری از طریق ادغام تصاویر ماهواره‌ای می‌پردازد...

پروژه: NEW COMMONS
شرکت: BREADBOARD LABS
بنیان‌گذار: Paul Hickey
مکان و سال تشکیل: ایرلند - 2013
کارمندان: 5
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: محیط زیست
زیرحوزه: پایش درختان شهری
سایت: www.breadboardlabs.io


این سرویس به ارزیابی کاربردهای جمع‌آوری داده‌های بهبود یافته‌ی جنگل‌های شهری از طریق ادغام تصاویر ماهواره‌ای می‌پردازد. افزایش آگاهی در مورد جنگل‌های شهری به عنوان منبعی که باید مدیریت و نگهداری شود، منجر به تلاشی هماهنگ در سراسر جهان برای نظارت بر درختان شهری شده است. به همین منظور، برای بسیاری از شهرها در سطح جهان مجموعه‌ای از داده‌ها تولید و ارسال می‌شوند. به دلیل هزینه‌های بالا برای ایجاد این داده‌ها، مجموعه داده‌های جنگل‌های شهری غالبا ناقص می‌باشند.

سرویس NEW COMMONS با افزایش مشارکت‌های عمومی، زمینه را برای بهبود مستمر چنین مجموعه‌هایی فراهم می‌کند. تلاش‌های قبلی برای ایجاد اتوماسیونی خودکار به منظور جمع‌آوری اطلاعات درختان شهری، تقریبا منحصرا روی استفاده از مدل‌های سایبان برای تصاویر مشاهده زمین (EO) متمرکز بوده است. این سرویس به منظور بهبود سطح اطلاعات موجود، الگوریتم‌های یادگیری فعال را با مدل‌های شناسایی درختان، ترکیب می‌کند تا کاربران را به مناطقی هدایت کند که نیاز بیشتری در آن مناطق احساس می‌شود. همچنین از طریق یک برنامه جمع‌آوری داده، به نام gamified، کاربران قادر به ثبت اطلاعات دقیق بر روی زمین بدون نیاز به آموزش پرهزینه و زمان‌بر هستند.


آدرس کوتاه شده: