سه شنبه, ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ۴۸
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
سرویس OWASIS جهت بهبود کیفیت و توزیع آب

سرویس OWASIS جهت بهبود کیفیت و توزیع آب

هدف اصلی این سرویس، مطالعه و بررسی امکان‌سنجی خدمات یکپارچه جدید براساس فناوری‌های نوین فضایی و زمینی جهت بهبود نظارت بر میزان دسترسی، کیفیت و توزیع آب می‌باشد...

پروژه: OWASIS
شرکت: Starlab
بنیان‌گذار: Erwan Motte
مکان و سال تشکیل: انگلیس - 2015
کارمندان: 10
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: منابع طبیعی
زیرحوزه: بهبود نظارت بر کیفیت و توزیع آب
سایت: www.starlab-int.com


هدف اصلی این سرویس، مطالعه و بررسی امکان‌سنجی خدمات یکپارچه جدید براساس فناوری‌های نوین فضایی و زمینی جهت بهبود نظارت بر میزان دسترسی، کیفیت و توزیع آب می‌باشد. بهبود کارآیی در خطوط لوله و محل نشت فاضلاب یا تخلیه آن، تشخیص زود هنگام نشت‌ها، تقویت نظارت بر منطقه با نشانه‌گذاری منطقه‌های مستعد نشت، اقدامات پیشگیرانه به منظور کاهش نشتی‌ها، پایش و نظارت گسترده مخازن و رودخانه‌ها به منظور بهبود کیفیت آب، از جمله خدمات این سرویس می‌باشد.

سرویس OWASIS، داده‌ها و اطلاعات را با استفاده از مشاهدات زمین، سرویس‌های مکان‌یاب، شبکه‌های نظارتی و پایش در محل، telemetry و سیستم‌های دستیابی به داده‌ها (SCADA) با هم ترکیب می‌کند. داده‌های موجود و منابع اطلاعاتی در مدل‌ها با هم ادغام می‌شوند و بینش بهتری را در فرآیندهای ضروری و وضعیت فعلی سیستم‌های آب فراهم می‌آورند. هدف این سرویس توسعه خدمات نظارتی نوین در صنعت آب، براساس فناوری‌های پیشرفته‌ای از قبیل: داده‌های مشاهدات ماهواره‌ای زمین برای رصد تغییرات در سطح زمین و زیرساخت‌ها و همچنین رطوبت خاک، مدل هیدرولوژیکی توزیع شده برای پیش‌بینی کوتاه‌مدت و میان‌مدت می‌باشد.


آدرس کوتاه شده: