چهارشنبه, ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۰۳ ۵۴
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
سرویس Flare و ارزیابی خسارات

سرویس Flare و ارزیابی خسارات

جنگل‌ها در معرض خطرات مختلفی از جمله باد و آتش قرار دارند. این خطرات فاجعه‌ای در نوع خود هستند. بنابراین نقش شرکت‌های بیمه بسیار تعیین کننده می‌باشد...

پروژه: Flare
شرکت: Environmental System
بنیان‌گذار: Dr Jamie Williams
مکان و سال تشکیل: انگلیس - 2015
کارمندان: 8
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: بیمه
زیرحوزه: ارزیابی خسارات وارد شده به جنگل‌ها
سایت: www.envsys.co.uk


جنگل‌ها در معرض خطرات مختلفی از جمله باد و آتش قرار دارند. این خطرات فاجعه‌ای در نوع خود هستند. بنابراین نقش شرکت‌های بیمه بسیار تعیین کننده می‌باشد. سرویس FLARE برای رفع محدودیت‌ها در ارزیابی خسارات، خطرهای و ضرر و زیان‌های احتمالی ایجاد شده است. EO و محصولات نقشه‌برداری GNSS، نیازهای اصلی این سیستم را برطرف می‌کند. FLARE این محصولات را در یک سیستم نرم‌افزاری یکپارچه جمع‌آوری می‌کند و خدمات خود را به کاربران ارایٔه می‌دهد. این سرویس بر روی یک سیستم نرم‌افزاری یکپارچه پایه‌ریزی شده‌است که نقشه‌های جنگل که از ٍEO بدست می‌آید را برای روش‌های آماری و ارزیابی خسارات ارایٔه می‌دهد.

این سرویس، داده‌های نقشه‌برداری را در یک سیستم نرم‌افزاری کاربردی و انعطاف‌پذیر ارایٔه می‌دهد که کاربران را قادر می‌سازد تا به ارزش نقشه‌ها در کلیه موارد مورد استفاده، هم از طریق مطالعه و هم از طریق بررسی میدانی دسترسی داشته باشند. عناصر این سیستم GIS desktop، Mobile GIS، geoserver و خدمات دسترسی به وب هستند. این عناصر بستری را شکل می‌دهند که داده‌های نقشه‌برداری و ابزارهای تحلیل را به منظور اعمال داده‌ها در ارزیابی خسارات و تلفات ارایٔه می‌دهد. پوشش جهانی و ثبت منظم EO امکان پیشرفت در بهره‌وری و پوشش بیمه جنگلداری را فراهم می‌کند.


آدرس کوتاه شده: