چهارشنبه, ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۱۵ ۷۱
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
GeoNavCon و تعیین موقعیت برای کاربران در محیط های دور

GeoNavCon و تعیین موقعیت برای کاربران در محیط های دور

در مناطق جنگلی، به هنگام قطع درختان و برداشت الوار، به دلیل صعب‌العبور بودن این مناطق، ممکن است فشاری زیادی به زمین توسط ماشین‌های حمل الوار وارد آید که منجر به تغییر ساختاری سطح خاک و تخریب شدید منافذ خاک می‌شود...

پروژه: GeoNavCon
شرکت: TELESPAZIO
بنیان‌گذار: DR. Martin Fruhauf
مکان و سال تشکیل: آلمان - 2015
کارمندان: 8
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: منابع طبیعی
زیرحوزه: موقعیت‌یابی و جهت‌یابی در جنگل
سایت: www.telespazio-vega.de


در مناطق جنگلی، به هنگام قطع درختان و برداشت الوار، به دلیل صعب‌العبور بودن این مناطق، ممکن است فشاری زیادی به زمین توسط ماشین‌های حمل الوار وارد آید که منجر به تغییر ساختاری سطح خاک و تخریب شدید منافذ خاک می‌شود. بنابراین رانندگی در مناطق جنگلی در برخی از فصول سال، ممکن است خسارات جبران ناپذیری را به جنگل وارد سازد. در نتیجه به تجهیزات فنی نیازمندیم که امکان تعیین موقعیت دقیق و جهت‌یابی در جنگل به منظور حمل و نقل را فراهم سازد تا کمترین آسیب به محیط‌زیست وارد شود.

حوزه جنگلداری از عدم دسترسی و دقت کافی در تعیین موقعیت و همچنین فقدان اطلاعات مرجع جغرافیایی به روز رنج می‌برد. این سرویس اصلاحات سیستم ماهواره‌ای ناوبری جهانی (GNSS) را از طریق ارتباطات ماهواره‌ای به منظور بهبود در دسترس بودن، صحت تعیین موقعیت برای کاربران در محیط های دور و محدود را فراهم می کند. دسترسی آسان کاربر با قیمت پایین به این سرویس و در دسترس بودن اطلاعات EO و موقعیت‌یابی دقیق مبتنی بر Gnss به عنوان فاکتورهای مهم موفقیت این سرویس تلقی می‌شوند.

آدرس کوتاه شده: