یکشنبه, ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۰۸ ۵۵
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
پروژه EO Crowd و پایش دریاها و اقیانوس‌ها

پروژه EO Crowd و پایش دریاها و اقیانوس‌ها

مناطق بزرگی از دریاها و اقیانوس‌ها به طور کافی مورد بررسی قرار نمی‌گیرند. با ظهور اقتصاد آبی یا Blue Economy، تقاضای فزاینده‌ای برای این نوع داده‌ها وجود دارد.EO Crowd یک پورتال اطلاعاتی است که متشکل از انواع مختلف ماهواره مخابراتی و داده‌های باز (Open Data) است تا بتواند با استفاده از این داده‌ها به مشتریان خود خدماتی ارائه دهد...

پروژه: EO Crowd
شرکت: TEAMSURV
بنیان‌گذار: Tim Thornton
مکان و سال تشکیل: انگلستان - 2015
کارمندان: 8
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: منابع طبیعی
زیرحوزه: پایش دریاها و اقیانوس‌ها
سایت: www.teamsurv.com


مناطق بزرگی از دریاها و اقیانوس‌ها به طور کافی مورد بررسی قرار نمی‌گیرند. با ظهور اقتصاد آبی یا Blue Economy، تقاضای فزاینده‌ای برای این نوع داده‌ها وجود دارد.EO Crowd یک پورتال اطلاعاتی است که متشکل از انواع مختلف ماهواره مخابراتی و داده‌های باز (Open Data) است تا بتواند با استفاده از این داده‌ها به مشتریان خود خدماتی ارائه دهد. گروه‌های اصلی کاربران این سیستم، دریانوردان تجاری و تفریحی، نهادهای دولتی و سایر مسئولان زیرساخت‌های ساحلی، نهادهای امنیتی و دفاعی، سازمان ماهیگیری و شیلات، اقیانوس‌شناسان، بوم‌شناسان و دانشمندان، منابع نفتی، گازی و منابع تجدیدپذیر دریایی و متصدیان حمل و نقل دریایی می‌باشند.

نیاز اصلی کاربران، به روز بودن داده‌ها می‌باشد. زیرا در بسیاری از مناطق، بستر دریاها در حال حرکت هستند، به عنوان مثال تپه‌های ماسه‌ای زیر آب و فرسایش و رسوب در امتداد خط ساحلی، مدام در حال تغییرند. در این مناطق برای ردیابی تغییرات بستر دریا، اطلاعات دقیق و به روزی مورد نیاز می‌باشد. داده‌های جمع آوری شده از TeamSurv و داده‌های Open Data در حال تهیه و داده‌های BathyMetry (داده‌های سنجش از دور دریایی) که توسط Telespazio تولید می‌شود، به یک انبار داده انتقال داده می‌شوند که از این داده‌ها مطابق نیاز برای پاسخگویی به درخواست‌های مشتریان استفاده می‌شود. از این سرویس برای اهدافی نظیر ارتفاع‌سنجی برای نقشه‌برداری از آب‌های عمیق و نقشه‌برداری در نزدیکی ساحل‌ها استفاده می‌شود.


آدرس کوتاه شده: