دوشنبه, ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۳۵ ۶۶
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
سرویس Isolation Plus و پایش افراد آسیب‌پذیر

سرویس Isolation Plus و پایش افراد آسیب‌پذیر

در سال 2020، به دلیل شیوع ویروس کرونا، با محبوس شدن بیشتر جمعیت جهان در خانه‌هایشان، سازمان‌های محلی و ملی مجبور شدند خدمات خود را به سرعت برای کمک به آسیب‌پذیرترین افراد تطبیق دهند...

پروژه: Isolation Plus
شرکت: Astrosat
بنیان‌گذار: Steve Lee
مکان و سال تشکیل: اسکاتلند - 2015
کارمندان: 12
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: بهداشت
زیرحوزه: پایش افراد آسیب‌پذیر
سایت: www.astrosat.net


در سال 2020، به دلیل شیوع ویروس کرونا، با محبوس شدن بیشتر جمعیت جهان در خانه‌هایشان، سازمان‌های محلی و ملی مجبور شدند خدمات خود را به سرعت برای کمک به آسیب‌پذیرترین افراد تطبیق دهند. با این حال، بسیاری از افرادی که قبلاً به عنوان آسیب‌پذیر شناخته نشده بودند، ناگهان خود را نیازمند یافتند، یا یک قدم کوچک تا آسیب‌پذیر شدن فاصله داشتند. این افراد "آسیب پذیر پنهان" نامیده می‌شوند.حال چگونه می‌توان آسیب‌پذیر مخفی یا پنهان را پیدا کرد و به او کمک کرد؟ ایزولاس پلاس از داده‌های ماهواره‌ای و زمینی برای تولید بینش جدیدی که در سطح نقشه‌برداری دانه‌ای تجسم یافته است، استفاده می‌کند تا چراغی را به افراد آسیب‌پذیر پنهان تابانده و سازمان‌های محلی را قادر سازد تا با آنها ارتباط برقرار کرده و پشتیبانی مورد نیاز را فراهم کنند.
‌‌
این محصول برای سازمان‌های داوطلب و مقامات محلی تولید شده است که وظیفه دارند سلامت جامعه محلی خود و خدمات بهداشت عمومی در منطقه خود را بهبود بخشند تا اطمینان حاصل کنند که به اندازه کافی مجهز به داوطلبان و خدمات به افراد آسیب‌پذیر هستند. سرویس Isolation Plus داده‌های ماهواره‌ای و زمینی را برای تولید لایه‌های داده‌ای که به شناسایی محل اقامت آسیب‌پذیر پنهان کمک می‌کند، ترکیب می‌کند. این سرویس با جمع‌آوری مجموعه داده‌های مستقل و متفاوت دیدی 360 درجه‌ای از بحران Covid-19 ارائه می‌دهد. علاوه بر جمع‌آوری داده‌های مربوطه، یادگیری ماشین و تکنیک‌های هوش مصنوعی برای تولید بینش مفید بیشتر از جمله تعیین روند چگونگی شلوغ بودن مغازه‌ها، با استفاده از یک مرکز ابر رایانه روی داده‌ها اعمال می‌شود.


آدرس کوتاه شده: