دوشنبه, ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۳۹ ۷۷
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
سرویس Sun Safe و ردیابی نور خورشید

سرویس Sun Safe و ردیابی نور خورشید

بیماری‌های مرتبط با پوست انسان از رایج‌ترین بیماری‌ها در جهان است. پلتفرم SunSafe می‌تواند برای طیف وسیعی از بیماری‌های پوستی و شرایط محافظت بهتر از افراد مبتلا به پسوریازیس در برابر نوردهی بیش از حد و آفتاب سوختگی قابل استفاده باشد.

پروژه: Sun Safe
شرکت: SUNSENSE AS
بنیان‌گذار: Tobias Feranziska
مکان و سال تشکیل: نروژ - 2021
کارمندان: 7
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: بهداشت و سلامت
زیرحوزه: ردیاب نور خورشید
سایت: www.getsunsense.com


بیماری‌های مرتبط با پوست انسان از رایج‌ترین بیماری‌ها در جهان است. پلتفرم SunSafe می‌تواند برای طیف وسیعی از بیماری‌های پوستی و شرایط محافظت بهتر از افراد مبتلا به پسوریازیس در برابر نوردهی بیش از حد و آفتاب سوختگی قابل استفاده باشد. بیشتر افرادی که به پسوریازیس مبتلا هستند، می‌دانند که نور خورشید به بهبودپوست آنها کمک می‌کند. به منظور کمک به پاکسازی پسوریازیس، قرار گرفتن در معرض آفتاب باید به مرور افزایش یابد همچنین اگر پوست بیش از حد در معرض نور خورشید قرار گیرد، باعث آفتاب سوختگی شده و آسیب جدی به پوست می‌رساند.

‏SunSafe وسیله‌ای (گجت) پوشیدنی است که حسگرهای اشعه ماورابنفش را به همراه حسگر ردیابی نور مرئی ردیابی می‌کنند. SunSafe قرار گرفتن در معرض نور ماورا بنفش (UV) و نور روز را دنبال می‌کند و برنامه دوز انباشته نور را در طول روز نمایش می‌دهد و هنگامی که دوز روزانه به آستانه افراد نزدیک می‌شود، هشدار می‌دهد. اطلاعات حاصل از حسگر گجت پوشیدنی به سرور مرکزی ارسال می‌شود. داده‌ها رمزگذاری شده و اکثر مجموعه داده‌ها به صورت محلی ذخیره می‌شوند. این قرائت سنسور محلی، همراه با داده‌های پیش‌بینی آب و هوا، مبنایی برای توصیه‌های سطح حداکثر اشعه ماورا بنفش / نور خورشید و همچنین اندازه‌گیری زمان واقعی و دوز انباشته است.


آدرس کوتاه شده: