دوشنبه, ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۴۷ ۱۰۵
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
سرویس AlertSat و پایش تغییرات محیط زیست

سرویس AlertSat و پایش تغییرات محیط زیست

در دنیای جهانی شده امروز، همه ما می توانیم ببینیم که چگونه تغییرات زیست محیطی جهانی، زنجیره های مخرب حوادث را ایجاد می کنند...

پروژه: AlertSat
شرکت: PANDIONAI AB
بنیان‌گذار: Andreas Hay Kaljord
مکان و سال تشکیل: سوئد - 2021
کارمندان: 10
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: مدیریت بحران
زیرحوزه: محیط زیست
سایت: www.pandionai.com


در دنیای جهانی شده امروز، همه ما می‌توانیم ببینیم که چگونه تغییرات زیست محیطی جهانی، زنجیره‌های مخرب حوادث را ایجاد می کنند. سیاست، محیط و فرآیندهای تجاری همه با هم ارتباط تنگاتنگی دارند و به روشی پیش‌بینی نشده بر یکدیگر تأثیر می‌گذارند. آتش سوزی جنگل‌ها که به مناطق شهری گسترش می یابد، طغیان گسترده در مناطق تأمین کننده فناوری اطلاعات و گسترش جهانی کنترل نشده بیماری‌های همه‌گیر که باعث تعطیلی کل جوامع می‌شود، تنها چند مورد از موارد اضطراری است. این امر برای تصمیم گیری کارآمد و معتبر به منابع اطلاعاتی به روز و سریع نیاز دارد.

صورت فلکی ماهواره AlertSat به پرسنل درگیر در مبارزه با شرایط و حوادث اضطراری و خطرناک، اطلاعات مهم و با ارزش عملیاتی بالایی که مستقیماً برای کارکنان مسئول و فعال، بارگیری می‌شوند، می‌دهد. اطلاعات به صورت هشدار سریع فقط تغییرات مربوطه را در زمان مشخص می‌کند تا طبق درخواست کاربران نهایی عملیاتی شود. صورت فلکی AlertSat برای رفع این چالش‌ها و تولید خدمات هشدار انعطاف‌پذیر متناسب با نیازهای مشتریان طراحی شده است. این امر با پردازش تصویر روی مدار و تفسیر تشخیص تغییر مبتنی بر هوش مصنوعی امکان‌پذیر است. در ترکیب با یک رابط کاربری سازگار برای تعیین وظیفه و تحویل هشدارها، این امر باعث کاهش زمان، پیچیدگی پایین در مدیریت اطلاعات و همچنین خدمات کاملاً یکپارچه و عملکرد بالاتر نیز می‌شود.


آدرس کوتاه شده: