دوشنبه, ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۵۸ ۱۳۳
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
سرویس airmine و پیش‌بینی کیفیت هوا

سرویس airmine و پیش‌بینی کیفیت هوا

کیفیت هوا بر سلامتی و کیفیت زندگی ما تاثیر می‌گذارد. سرویس AIRMINE خدمات تحلیلی را برای کاهش تاثیر آلودگی هوا بر سلامتی مردم ایجاد می‌کند...

پروژه: airmine
شرکت: AIRMINE
بنیان‌گذار: Runolf Sverting
مکان و سال تشکیل: نروژ - 2018
کارمندان: 7
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: هواشناسی
زیرحوزه: پیش‌بینی کیفیت هوا
سایت: www.airmine.ai


کیفیت هوا بر سلامتی و کیفیت زندگی ما تاثیر می‌گذارد. سرویس AIRMINE خدمات تحلیلی را برای کاهش تاثیر آلودگی هوا بر سلامتی مردم ایجاد می‌کند. این سرویس داده‌های ماهواره‌ای آلودگی هوا را با مجموعه داده‌های دیگر مانند آب و هوا و تراکم جمعیت ترکیب می‌کند تا کیفیت هوا را در ساعات مختلف در جهان بررسی نماید. پیش‌بینی‌ها در برنامه تلفن همراه برای کاربران نمایش داده می‌شود. کاربران همچنین می‌توانند علائم مربوط به آلودگی هوا و گرده گل را ردیابی کنند. این سرویس علائم ثبت شده و پیش‌بینی‌های خود را با استفاده از یادگیری ماشین برای ایجاد توابع پاسخ به دوز برای هر یک از کاربران ترکیب می‌کند. سپس کاربران می‌توانند عوامل تحریک‌کننده علائم خود را بهتر درک کنند و برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض این موارد اقداماتی انجام دهند. بسیاری از کاربران با مشکلات تنفسی تحت تاثیر ترکیبی از آلودگی هوا، دما، رطوبت و گرده قرار دارند. برای کمک به این کاربران و افراد مبتلا به آلرژی گرده، این سرویس در حال ساخت یک مدل گرده برای تعیین و پیش‌بینی سطح گرده می‌باشد.

مشتریان اصلی این سرویس افرادی هستند که به بیماری‌های ناشی از آلودگی هوا و گرده گل منجر می‌شوند. در سطح جهان حداقل 1.5 میلیارد نفر مبتلا به آسم، رینیت، برونشیت یا آلرژی گرده هستند. افرادی که از آسم دوره‌ای، عطسه یا سرفه رنج می‌برند و والدین دارای کودکانی که از مشکلات آسم / تنفسی رنج می‌برند برای برنامه‌ریزی اقدامات روزمره خود به پیش‌بینی و مشاوره دقیق نیاز دارند. در این سرویس از Sentinel-2 و Sentinel-5P برای محاسبه سطح آلودگی هوا و کالیبره کردن مدل‌های پیش‌بینی کیفیت هوا استفاده می‌شود. این برنامه AIRMINE در Google Play و Appstore موجود می‌باشد.


آدرس کوتاه شده: