شنبه, ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۴۱ ۱۲۵
طبقه بندی: معرفی کسب و کارها
چچ
پروژه DRAMA و امنیت حمل‌و‌نقل هوایی

پروژه DRAMA و امنیت حمل‌و‌نقل هوایی

در دسترس بودن و استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای استفاده‌های تجاری و خصوصی، به طور قابل توجهی در حال رشد است. بنابراین هواپیماهای بدون سرنشین یک چالش فزاینده برای فرودگاه‌ها و به طور کلی صنعت هواپیمایی هستند، زیرا اگر پهپادی در حال جلوگیری از راهروهای خروج فرودگاه باشد یا حتی به هواپیما آسیب برساند یا حتی بدتر از آن در صورت برخورد، می تواند باعث تأخیر در برنامه‌های هواپیمایی شود...

پروژه: DRAMA
شرکت: ASCENDXYZ
بنیان‌گذار: Nikolas Haunschild
مکان و سال تشکیل: دانمارک - 2021
کارمندان: 10
مدل تجاری: اخذ حق اشتراک
حوزه فعالیت: حمل و نقل و تدارکات
زیرحوزه: ایمنی و امنیت
سایت: www.ascendxyz.com


در دسترس بودن و استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای استفاده‌های تجاری و خصوصی، به طور قابل توجهی در حال رشد است. بنابراین هواپیماهای بدون سرنشین یک چالش فزاینده برای فرودگاه‌ها و به طور کلی صنعت هواپیمایی هستند، زیرا اگر پهپادی در حال جلوگیری از راهروهای خروج فرودگاه باشد یا حتی به هواپیما آسیب برساند یا حتی بدتر از آن در صورت برخورد، می تواند باعث تأخیر در برنامه‌های هواپیمایی شود. بنابراین روند دور نگه داشتن هواپیماهای بدون سرنشین از مناطق محدود فرودگاهی برای ایمنی پرواز بسیار حیاتی است. طبق مقررات ایمنی و خواسته‌های شرکت های هواپیمایی، فرودگاه‌ها وظیفه دارند راه‌ حل‌های شناسایی هواپیماهای بدون سرنشین، جهت کاهش خطر برخورد بین هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیماها را در محیط فرودگاه انجام دهند.

پروژه DRAMA کارکنان فرودگاه را قادر می سازد تا سطح خطر فعلی را شناسایی کنند، اقدامات ایمنی و محافظتی و شرایط عملیاتی مورد نیاز را تعریف کنند. علاوه بر این فرودگاه ها را به ابزاری مجهز می کند تا ریسک را با گذشت زمان کنترل کرده و همزمان با تکامل ریسک، استراتژی های بهینه را تنظیم کند. بعلاوه، همه فرودگاه‌ها تحت فشار همه گیری COVID19 هستند. در نتیجه، آنها نیاز به اجرای راه حل هایی سازگار و مقرون به صرفه برای مدیریت ریسک هواپیماهای بدون سرنشین دارند. این راه حل همان چیزی است که Ascend از طریق پروژه DRAMA به فرودگاه ها ارائه می دهد.


آدرس کوتاه شده: