شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۸:۳۰ ۳۳۲
طبقه بندی: اخبار
چچ
یکشنبه‌های استارت‌آپی (23): شرکت ویراتک شریف

یکشنبه‌های استارت‌آپی (23): شرکت ویراتک شریف

شرکت ویراتک شریف از سال 1389 فعالیت خود را در حوزه نرم‌افزارهای سازمانی بصورت تخصصی آغاز نمود. این شرکت هم‌اکنون از چهار واحد عملیاتی در حوزه‌های مختلف برخوردار است...

شرکت ویراتک شریف از سال 1389 فعالیت خود را در حوزه نرم‌افزارهای سازمانی بصورت تخصصی آغاز نمود. این شرکت هم‌اکنون از چهار واحد عملیاتی در حوزه‌های مختلف برخوردار است. ویراتک از ابتدای مسیر خود شروع به توسعه نرم‌افزارهای مبتنی بر داده‌های مکان‌محور نمود. در طی سالیان گذشته، سامانه‌های رهگیری و مدیریت ناوگان برای انواع تخصصی ناوگان، سامانه تحت وب GIS و همچنین نقشه‌ و مسیریاب از محصولات این شرکت بوده است.
در راستای تکمیل سبد محصولات و ارائه نسل جدیدی از سامانه‌های نرم‌افزاری، هم‌اکنون این شرکت نرم‌افزار تخصیص هوشمند ماموریت‌های سازمانی را به بهره‌برداری رسانده است. به کمک این سامانه، سازمان‌ها علاوه بر مدیریت بهینه ناوگان خود همراه با بهبود فرآیندهای تخصیص ماموریت‌ها به کمک خصیصه‌های مختلفی از جمله ترافیک و عدالت بین پرسنل می‌توانند به کاهش هزینه‌های خود نیز بپردازند. ویراتک امیدوار است بتواند با ارائه سامانه‌های کاملا هوشمند، نقش موثری در راستای اعتلای لجستیک در کشور ایفا کند.
برای مشاهده جلسه لایو (زنده) شرکت ویراتک شریف از سلسله برنامه‌های یکشنبه‌های استارت‌آپی سازمان فضایی ایران، روز یکشنبه 1400/02/19 ساعت 10:30 تا 11:30 به سایت vci.isa.ir/ch/sbisa مراجعه فرمایید.


آدرس کوتاه شده: